Раковина для ванни: огляд новинок та рекомендації щодо вибору розміру, стилю, кольору та форми (150 фото)

Раковина для ванни: всі види та їх особливості + правила встановлення. 150 фото актуальних моделей з незвичайним дизайном

Виробники раді запропонувати покупцям безліч різновидів раковин, створених спеціально для установки у ванній кімнаті. Переглядаючи фото раковин для ванни, вивчаючи характеристики, порівнюючи різні варіанти з огляду на чимало моментів, покупцям належить зробити правильний вибір.

Необхідно підібрати модель, яка буде зручною у використанні, добре впишеться в інтер’єр, підійде до основного стилю своїм оформленням. Необхідно дізнатися більше інформації про пропоновані сьогодні різновиди та їх характерні особливості.

Матеріали

Важливим критерієм вибору є матеріали, з яких раковина виконана.
Це дозволяє виділити кілька поширених варіантів:

  • Керамічні. Сьогодні такі моделі відносяться до одного з найпоширеніших.Справді, у продажу їх можна побачити дуже часто. Вони пропонуються чималою кількістю брендів. Представлені в каталогах моделі за хороших характеристик виглядають дуже привабливо.
  • З нержавіючої сталі. Виглядають дуже стильно. До переваг варто віднести також хороші властивості міцності. Порадує надійність. Експлуатаційний термін буде дуже тривалим, роблячи покупку вдалою.
  • Скляні. Раковини мають дуже ефектний вигляд. В інтер’єрі вони не залишаться поза увагою, адже виглядають особливо витончено.
  • Дерев’яні. Виглядають неймовірно цікаво та стильно. Попит на них не такий високий, що пояснюється вищою вартістю порівняно з багатьма іншими видами.
  • Кам’яні. Значною перевагою виступає відмінна зносостійкість. Зовнішній вигляд виходить особливо розкішним завдяки красі використаного матеріалу. До недоліків варто віднести досить високу вартість, що пропонується у продажу на моделі, виконані з використанням каменю.
  • Зі штучного каменю – при чудовому зовнішньому вигляді такі раковини обходяться значно дешевше, що робить їх у продажу дуже затребуваними. Вони чудово вписуються в інтер’єр, прикрашаючи його.

Матеріали, що використовуються для раковин, передбачають свої переваги та недоліки, певну вартість. Всі ці моменти, а також багато інших, варто враховувати, підбираючи потрібний вигляд. Кожен вид раковини передбачає правила догляду.