Раковина для ванни: огляд новинок та рекомендації щодо вибору розміру, стилю, кольору та форми (150 фото)

Раковина для ванни: всі види та їх особливості + правила встановлення. 150 фото актуальних моделей з незвичайним дизайном

Виробники раді запропонувати покупцям безліч різновидів раковин, створених спеціально для установки у ванній кімнаті. Переглядаючи фото раковин для ванни, вивчаючи характеристики, порівнюючи різні варіанти з огляду на чимало моментів, покупцям належить зробити правильний вибір.

Необхідно підібрати модель, яка буде зручною у використанні, добре впишеться в інтер’єр, підійде до основного стилю своїм оформленням. Необхідно дізнатися більше інформації про пропоновані сьогодні різновиди та їх характерні особливості.

Матеріали

Важливим критерієм вибору є матеріали, з яких раковина виконана.
Це дозволяє виділити кілька поширених варіантів:

 • Керамічні. Сьогодні такі моделі відносяться до одного з найпоширеніших.Справді, у продажу їх можна побачити дуже часто. Вони пропонуються чималою кількістю брендів. Представлені в каталогах моделі за хороших характеристик виглядають дуже привабливо.
 • З нержавіючої сталі. Виглядають дуже стильно. До переваг варто віднести також хороші властивості міцності. Порадує надійність. Експлуатаційний термін буде дуже тривалим, роблячи покупку вдалою.
 • Скляні. Раковини мають дуже ефектний вигляд. В інтер’єрі вони не залишаться поза увагою, адже виглядають особливо витончено.
 • Дерев’яні. Виглядають неймовірно цікаво та стильно. Попит на них не такий високий, що пояснюється вищою вартістю порівняно з багатьма іншими видами.
 • Кам’яні. Значною перевагою виступає відмінна зносостійкість. Зовнішній вигляд виходить особливо розкішним завдяки красі використаного матеріалу. До недоліків варто віднести досить високу вартість, що пропонується у продажу на моделі, виконані з використанням каменю.
 • Зі штучного каменю – при чудовому зовнішньому вигляді такі раковини обходяться значно дешевше, що робить їх у продажу дуже затребуваними. Вони чудово вписуються в інтер’єр, прикрашаючи його.

Матеріали, що використовуються для раковин, передбачають свої переваги та недоліки, певну вартість. Всі ці моменти, а також багато інших, варто враховувати, підбираючи потрібний вигляд. Кожен вид раковини передбачає правила догляду.

Варіанти встановлення

Оцінити варто і запропоновані способи встановлення. Існує чимало цікавих рішень, що передбачають свої особливості:

 • Накладна. Раковина для ванної виглядає чудово. Вона потішить зручністю при використанні.
 • Підвісна. Приваблює простотою, дуже поширеною.
 • Підлогова. Раковина для ванни цього типу з’явилася у продажу недавно. До переваг належить хороша стійкість. Існують і недоліки. До них належить досить висока вартість, яка пропонується в даній категорії сьогодні.
 • Вбудована. Раковина у ванну відрізняється комфортною експлуатацією, акуратним зовнішнім виглядом.
 • Тюльпан. Доповнюється спеціальним п’єдесталом.

У каталогах спеціалізованих магазинів окремо пропонуються тумби з раковиною для ванни.Асортимент їх досить широкий, тому можна підібрати найбільш підходящий варіант.

Розміри раковини

Визначаючи з вибором крім типу умивальника та матеріалів виготовлення, додатково варто підібрати відповідний розмір. Величина умивальників, що пропонуються у продажу, може істотно відрізнятися.

Варто враховувати величину приміщення. Під певну площу, обране для встановлення місце, підбирається модель, що має оптимальну величину. У продажу є багато компактних варіантів, які підійдуть для багатьох невеликих кімнат.У використанні раковина має бути зручною. Для цього варто знайти ідеальні розміри та форми.

Дизайн раковини

При оформленні моделей виробники використовують різноманітні дизайнерські рішення. Це важливо для покупців, оскільки їм необхідно підібрати модель, яка своїм зовнішнім виглядом добре впишеться в простір, буде доречно.

Стилістичні рішення можуть бути різними. Ви можете знайти оптимальні варіанти для класичного інтер’єру. Як правило, це раковини, виконані у стриманому дизайні, мають правильні форми.

Для сучасних напрямків нерідко купуються раковини, що привертають увагу оригінальними формами, незвичайними дизайнерськими рішеннями та барвистістю.

Треба також підібрати і відповідний колір. Традиційно раковина є білою. Це дуже універсальний колір. Але можна знайти чимало інших кольорів. Вони будуть виглядати не менш привабливими, якщо їх використання в інтер’єрі буде виправданим.


Ціна

У продажу представлені раковини, що стосуються різних цінових категорій. Все залежить від типу, матеріалів та інших характеристик. На певну суму покупці зможуть підібрати найбільш відповідне рішення.

При цьому варто звернути увагу на якість, щоб придбати модель, що відповідає певним вимогам, здатну прослужити довго, добре справляючись зі своїм призначенням.

Вивчення каталогів

При зверненні до інтернет-магазинів покупці зможуть на їхніх сайтах переглянути каталоги.

 • Саме в них представлені всі найменування, що реалізуються.
 • Про них надається необхідна інформація.
 • Також на ресурсах є чимало фотографій, з переглядом яких не виникне проблем.

Можуть бути навіть відеоматеріали, що добре показують особливості тієї чи іншої моделі.

Професійна установка

Установка раковини у ванній кімнаті – відповідальна справа. Доручити монтаж необхідно лише фахівцям. Вони мають знання з технології виконання такої роботи, зможуть грамотно впоратися з поставленими завданнями.

Кожен тип умивальника передбачає свої тонкощі установки, про що добре відомо професіоналам.

Вони зможуть впоратися з роботою максимально якісно, ​​дотримуючись усіх відповідних вимог та певних норм.

Фото раковин в інтер’єрі ванної кімнати