Підвісна раковина: всі правила вибору підвісних раковин та поєднання з інтерєром ванної кімнати (130 фото ідей та варіантів)

Підвісна раковина – нюанси вибору розміру, форми, кольору (130 фото сучасних рішень дизайну раковин)

Асортимент раковин, що пропонується сьогодні різними брендами у продажу, величезний. У ньому можна знайти чимало чудових моделей, які зручні у використанні та виглядають на висоті завдяки своєму неповторному дизайну.

У цьому достатку вигідно виділяється підвісна раковина. Сьогодні у продажу її у спостерігається досить високий купівельний попит. Виробники ж, у свою чергу, випускають багатий асортимент різновидів.

Наприклад, можна придбати чудову підвісну тумбу з раковиною або зупинити вибір на інших варіантах.

Відмінні риси підвісної раковини

Многим моделям, що пропонуються у продажу, властиві свої переваги. Вони виконуються в оптимальних формах і розмірах, завдяки чому добре вписуються у відведене їм місце у приміщенні. При цьому досягається ще один вагомий плюс – експлуатація буде зручною.

Приємно порадує пропонований дизайн. Виробники відповідально ставляться до оформлення сантехніки, вміло підбираючи цікаві рішення, щоб вона мала чудовий вигляд.

Варто відзначити, що багатьом популярним брендам це цілком вдається.Вони випускають чудові варіанти, які стають чудовою прикрасою до інтер’єру. Переглянувши фото підвісної раковини, користувачі в інтернеті зможуть захопитись розкішними дизайнами.
Особливості матеріалів

Підбираючи відповідну раковину, особлива увага приділяється матеріалами.

Існує багато варіантів:

 • Зі штучного каменю. У продажу популярність таких моделей продовжує стрімко зростати, оскільки дедалі більше покупців звертає увагу до їх плюси. При використанні порадують хороші якості міцності. З мінусів можна виділити більш високу вартість, що пропонується в каталогах, в порівнянні з іншими варіантами.
 • Акрилові. Виготовляються із сучасного матеріалу з хорошими властивостями. Раковинам властива надійність. Вони виглядають чудово завдяки гладкості поверхні. Вони дуже зручні у використанні.
 • Скляні. Виглядають дуже цікаво, приваблюють незвичайним дизайном. Він виходить дуже легким.
 • Санфаянсові. При добрій міцності раковини стоять порівняно недорого. Це робить їх найпоширенішими у продажу.
 • Мармурові.Такі види виглядають фантастично красиво, але вартість залишається досить високому рівні. Досить часто практикується виготовлення на замовлення, коли в облік беруться побажання, що є у клієнта.
 • Чавунні. Коштують недорого, досить зручні в експлуатації. Порадують непогані характеристики міцності.
 • Сталеві. Найчастіше такі моделі використовуються на кухні.

У продажу можуть зустрічатися різні матеріали.

Покупцям необхідно відповідально підійти до вибору, познайомившись із характеристиками, властивими різним варіантам.

Який розмір для раковини вибрати

Відповідальний підхід потрібний для підбору розмірів. Вони повинні ідеально підходити до конкретного приміщення. Насамперед, слід враховувати варту площу, але значення мають й інші особливості.

 • Звертаючись до магазинів, покупці в каталогах зможуть знайти раковини різних розмірів.
 • Більш того, нерідко практикується виготовлення на замовлення.
 • Це дуже непоганий варіант, адже в компаніях, які працюють у цьому напрямку, із замовниками обговорюються необхідні розміри.
 • В результаті модель, що виготовляється, ідеально підійде для конкретного приміщення, а користуватися нею буде дуже зручно.

Також під час виготовлення на замовлення обумовлюється зовнішній вигляд. Цей момент теж стає важливим, адже необхідно придбати раковину, яка своїм зовнішнім виглядом зможе чудово вписатися в інтер’єр.

Звернувшись до спеціалістів, можна отримати професійні консультації. Допомога професіоналів необхідна при установці. Фахівці зорієнтують у оптимальній висоті підвісної раковини та інших моментах.


Яку форму вибрати

Виробники пропонують чимало цікавих рішень:

 • Подвійні. Мають достатні розміри, комфорти у використанні.
 • Прямокутні. Можуть мати великі розміри, вимагаючи чимало місця.
 • Оригінальні форми. Грамотне встановлення такої підвісної раковини фахівцями дозволить ефектно перетворити інтер’єр.
 • Кутові. Розміщуються у кутку приміщення.До переваг таких видів варто віднести властиву їм компактність. В результаті заощаджується додаткове місце. Такий момент приємно порадує, коли йдеться про кімнати, площа яких невелика.

Також у каталогах можна побачити ще чимало інших не менш цікавих рішень, що заслуговують на себе увагу.

Забарвлення

Коли вибирається підвісна раковина без тумби або інші види, покупці уважно оцінюють кольори, використані в оформленні, оскільки вони мають значну увагу на зовнішній вигляд в цілому.

Очевидно, що найпоширенішим кольором є білий. Найчастіше у ванних кімнатах можна побачити саме білі раковини, та й виробники пропонують їх у величезному асортименті. Такий колір вдало доповнить багато інших відтінків.

Поряд з цим, у каталогах представлені й інші забарвлення, які виглядають не менш привабливо. Важливо знайти колір, який ідеально підійде для інтер’єру.

Вартість підвісних раковин

Замислюючись, де купити підвісну тумбу з раковиною, покупці порівнюють різні ціни у численних магазинах, що реалізують цю категорію товарів.

Важливо розуміти, що саме впливає на вартість, що пропонується у продажу. Тут грає роль вид раковини, з чого вона зроблена, розміри, а також інші особливості. Також і виробник важливий.
В інтернеті сьогодні нескладно знайти інформацію щодо вартості. Така інформація надається на багатьох сайтах. Наприклад, можна відвідати різні інтернет-магазини, що реалізують сантехніку.

На їх сайтах на вибір покупців пропонується чимало різновидів із зазначеними цінами. При цьому відвідувачі зможуть підібрати потрібний варіант, а потім оформити замовлення. Покупки через сайт дуже зручні.

Фото підвісної раковини