Фарбування стін у спальні: 135 вдалих фото ідей дизайну з порадами, як і чим краще пофарбувати стіни у спальній кімнаті

Фарбування стін у спальні – вибір колірного рішення та типу фарби. Варіанти ідеального поєднання двох кольорів в інтер’єрі

Протягом кількох років пофарбовані стіни в будинку входять до модних дизайнерських трендів. Сучасні різновиди фарб чудово підходять для створення комфортного житлового простору практично будь-якого стилю у всіх приміщеннях квартири.

Фахівці з оформлення інтер’єрів пропонують безліч різноманітних варіантів фарбування стін у спальні.

Вибір кольору фарби

Спальня традиційно вважається приміщенням, куди доступ сторонніх людей обмежений. Тільки домочадці можуть бути в кімнаті, призначеній для відпочинку.

Для створення затишної атмосфери у приміщенні для відпочинку важливо правильно підібрати колорит.

На думку психологів, для здорового міцного сну в нічний час і гарного ранкового настрою слід віддати перевагу наступним кольорам:

  • Класика дизайну спальні – пастель. Розбілені відтінки всіх кольорів благотворно впливають на психіку, нормалізують тиск і знижують рівень тривожності.
  • Неяскраві фарби – бежевий, кавовий, сірий, молочний, екрю, слонова кістка, а також кольори дорогих металів золотистий, бронзовий, м’який сріблястий, вносять в інтер’єр респектабельність.Подібна колірна гама рекомендується людям, яким бракує стабільності та віри у власні можливості.
  • Теплі відтінки – ніжно-рожевий, персиковий, пісочний, теракотовий формують атмосферу затишку та сприяють душевному спілкуванню. У випадку, коли вікна спальні виходять на північну та північно-східну сторону, додають бажаного світла та тепла.
  • Холодні відтінки блакитного, синього, фісташкового, лавандового кольорів відмінно підійдуть приміщенням, що виходять на сонячну сторону. Вони створюють відчуття свіжості та прохолоди.
  • Білий колір входить до найбільш модних кольорів спальні. Білі стіни у нашій свідомості співвідносяться з ідеальною чистотою, бездоганною акуратністю. До того ж господарі квартири можуть вибрати будь-яке рішення інтер’єру спальні, не побоюючись, що колір стін буде суперечити стилю, що віддається перевагу.