Пісуар: рекомендації щодо вибору та встановлення, огляд жіночих, чоловічих та дитячих моделей (135 фото)

Пісуар — всі нюанси вибору, підбір моделей із сучасним дизайном (135 фото варіантів)

При оформленні санвузла варто виявити відповідальний підхід, максимально грамотно підійти до вирішення всіх питань, а їх буде чимало, адже доведеться підібрати багато складових інтер’єру. Добре, що у продажу сьогодні пропонується величезний асортимент товарів, але до їхнього вибору варто віднестись відповідально.

Часто виникає питання про необхідність придбання та встановлення пісуару. Для цього площа приміщення має бути відповідною. Раніше їх можна було побачити найчастіше у громадських місцях. Сьогодні ситуація змінилася. Зараз часто пісуари можна зустріти і у звичайних квартирах, будинках.

Асортимент досить широкий, що дозволяє підібрати найбільш вдалий вигляд. Звернути увагу варто і призначення. Наприклад, у продажу можна знайти вуличні пісуари та багато інших типів.

\

Плюси використання пісуара

Застосування пісуара дозволяє отримати чимало плюсів:

 • Економне використання води. За рахунок цього розмір постійних витрат зможе знизитися.
 • При вмілому використанні можна позбутися неприємних запахів. Це зробить користування приміщенням більш комфортним та приємним.
 • На фото пісуарів видно, що багато хто з них виконаний у привабливому дизайні. За рахунок цього вони красиво виглядатимуть в інтер’єрі.

Оцінюючи ці моменти, все більше покупців приймають рішення про придбання такого доповнення до інтер’єру.

Жіночі пісуари

В якості окремого різновиду можна виділити жіночий пісуар. У продажу вони користуються не такою високою популярністю, як чоловічі, але пропонуються багатьма виробниками.

Цей вид передбачає свої відмінні риси. Їхня форма є вузькою. При цьому вона трохи розширюється позаду. Запропонована форма та всі особливості будови сприяють комфортному використанню дамами.

Дитячі пісуари

Дуже цікавий вид – це пісуар для хлопчиків. Знайти їх у продажу не важко, адже асортимент залишається досить широким.

Виробники створюють моделі, які сподобаються дітям. Користуватися ними буде дуже зручно. Часто виробниками вдало підбирається яскравий дизайн.Форма пісуара

Визначаючи вибір, варто звернути увагу на пропоновані форми. Їхня кількість досить велика. Існує багато варіантів, включаючи овал, квадрат, трикутник. Також пісуари можуть бути круглими, прямокутними. Цікаво виглядає циліндрична форма. Не менш оригінальний варіант – незграбний.

Необхідно підібрати варіант, користуватися яким буде зручно. Він повинен гармоніювати з основним стилем інтер’єру.

Які матеріали використовують виробники

До списку важливих критеріїв вибору входять і матеріали, обрані під час виробництва.

Це дозволяє перерахувати наступний список різновидів:

 • Пластиковий. Виготовляється із сучасного матеріалу – пластику. Однією з найбільш значущих переваг є дуже приваблива ціна, завдяки чому покупка обходиться зовсім недорого.
 • Металевий. При виготовленні часто використовується нержавіюча сталь, що має чудові характеристики. Чудово показує себе і алюміній. Використання металу для виготовлення дозволяє надати моделям, що випускаються, чимало привабливих якостей. Вони виходять дуже міцними. Їм властива надійність. Експлуатаційний термін буде дуже тривалим. Дуже часто подібний вид можна зустріти у громадських місцях.
 • Санфаянсовий. Вироби виглядають чудово завдяки гладкій поверхні. До переваг таких моделей належить їхня прийнятна вартість. За рахунок цього покупка не обходиться дорого, багато покупців можуть дозволити собі набути такого вигляду.
 • Санфарфор. У цій категорії представлені чудові варіанти, що привертають увагу гарною міцністю. При експлуатації буде оцінено властива їм стійкість до зношування. Початковий привабливий зовнішній вигляд зберігається протягом тривалого часу.Порівнюючи характеристики, певні особливості та розцінки, запропоновані на різні варіанти, покупці вибирають найбільш відповідне рішення.

Встановлення пісуара

У різних видах відрізняється спосіб їх встановлення.

Існує кілька найпоширеніших варіантів:

 • Підлоговий – з назви зрозуміло, що такий вид передбачає встановлення на підлозі. Для цього знадобиться певне місце.
 • Підвісний – розміщується на стіні. До плюсів варто віднести компактне розміщення, що сприяє додатковій економії місця.Встановлення пісуара має здійснюватися досвідченими фахівцями. Залежно від конкретного типу вони використовуватимуть відповідну технологію, діючи відповідно до вимог.

Виробники пісуарів

При виборі пісуару покупці цікавляться різними характеристиками. Також вони звертають увагу, хто його виготовив.

 • Виробник є ще одним критерієм вибору.
 • Найвищий попит спостерігається на моделі, створені популярними брендами.
 • Це пов’язано з бажанням покупців придбати високоякісні моделі, з якими при правильній експлуатації не виникне труднощів.


Покупка пісуару через інтернет

На сайтах магазинів покупців сьогодні чекає багатий асортимент різновидів. Тут представлені пісуари, що належать до різних типів. Можна придбати сифон для пісуара та багато іншого.

Дослідні співробітники розкажуть про особливості різних видів, нададуть інформацію про сучасні датчики пісуару та багато іншого.

У каталозі пропонуються пісуари різних брендів. Визначаючи вибір, відвідувачі сайтів вивчають характеристики, опубліковані в інтернет-магазині, переглядають фотографії, щоб отримати уявлення про дизайн.

Своїм зовнішнім виглядом пісуар повинен красиво вписуватися в інтер’єр приміщення, підходячи до його основного стилю та іншим елементами, присутнім у приміщенні. Виробники пропонують чудові варіанти в багатому асортименті, тому для різних стилів знайдуться оптимальні рішення щодо оформлення.

Фото пісуара у ванній кімнаті