Ванна у хрущовці: 140 фото практичних ідей дизайну

Ванна в хрущовці: вибір оптимального дизайну. 140 фото ідей, як зробити гарне планування

Багато хто вважає, що термін «хрущовка» несе в собі совдепівські шпалери на стінах, дерев’яні двері, з потрісканою фарбою та вікна у дерев’яних рамках. Насправді це міф. У сучасному світі від совдепівщини залишилися лише малогабаритні розміри квартири.

Роблячи ремонт у ванній кімнаті-хрущовці, можна зіткнутися з великою кількістю труднощів. Наприклад, хрущовки найчастіше будувалися з роздільним санвузлом, але більшість ванних кімнат має суміщені санвузли.

Звичайно, ціна такого ремонту ванної у хрущовці обійдеться вам у копієчку, але що не зробиш заради свого власного комфорту. Розберемо головні помилки у ремонті хрущовки та як їх уникнути.

Правильне планування для маленької ванної кімнати

Ні для кого не секрет, що хрущовка припускає маленькі габарити:

  • Стеля у ванній кімнаті робилася до 2 метрів
  • Довжина кімнати до 1 метра
  • Ширина кімнати 0,8 метра

Не варто забувати про те, що найчастіше в хрущовці роздільні санвузли, але якщо ви поєднаєте їх, то ви зможете досягти більшого розміру кімнати. Якщо ви захочете зробити це, варто відзначити, що вам потрібно буде змінити проект ванної.

Незважаючи на об’єднання санвузлів, вам швидше за все захочеться відчувати ще більший простір, тому що ванна в цій хрущовці все ще здаватиметься вам маленькою. Що може допомогти вам у цьому випадку? Відповідь є – використовувати простір розумно.

  • Мається на увазі, що швидше за все вам варто відмовитися від ванної, так як це буде не раціонально, і віддати перевагу душовим кабінкам.
  • Існує думка, що душова кабіна незручна у використанні і виглядає не так багато, але це черговий міф.
  • У вашій ванні в хрущовці ідеально підійде кутовий душ або прямокутний.
  • Насправді, багато власників хрущовок вибирають для своїх ванних кімнат саме кутові душові кабінки через їх зручність та компактність.

Завдяки установці кутового душу, ви заощадите місце для решти сантехніки та для предметів декору.
На фото зображена ванна в хрущовці, в якій встановлена ​​кутова душова кабінка з матовими розсувними дверцятами.