Вязкість фарби DIN: таблиця оптимальних значень. Інструкція, як правильно визначити вязкість складу фарби

В’язкість фарби в DIN — опис, що таке в’язкість лакофарбових матеріалів та як її визначити за DIN своїми руками

Ремонтні чи будівельні роботи майже завжди вимагають наявності лакофарбового матеріалу, адже у кожному будинку є така поверхня, яка згодом потребує фарбування. Застосування різноманітних видів фарб для фарбування різних поверхонь є одним із найпопулярніших способів освіжити або надати новий вид різним типам поверхонь. Дані види лакофарбових матеріалів є універсальними засобами фарбування.

Склад цієї фарби передбачає наявність алкідних лаків, наповнювачів, розчинників, пігменту, що фарбує, і багатьох інших складових компонентів, які забезпечують широкий вибір колірної гами.

Вибираючи фарбу, варто звертати увагу не тільки на її вигляд, якість, виробника та параметри, але й на показники в’язкості фарби, від якої залежить багато якостей самого матеріалу. Визначення цього показника є просто необхідним, адже від нього залежатиме правильне фарбування поверхні та термін служби матеріалу.

Варто відзначити, що визначити в’язкість матеріалу досить просто, існують спеціальні інструменти та таблиці, вивчаючи які ви зможете зрозуміти, для чого потрібен цей показник.