Вітальня у світлих тонах: 115 фото дизайн новинок оформлення інтерєру світлими відтінками

Вітальня у світлих тонах – огляд модних поєднань кольорів (115 фото ідей). Поради щодо підбору відтінків для обробки стін, підлоги, стелі

Вежа, це центральна кімната будинку. Адже саме в ній сім’я проводить усі свята та вихідні дні, зустрічається з друзями та просто відпочиває разом. У сучасних будинках все частіше зустрічаються гостьові кімнати у світлих тонах.

Який би колір вітальні не вибрати, можна зіткнутися як з плюсами, так і з мінусами вибраних відтінків.

Переваги світлої вітальні

  • Світлі відтінки підійдуть для будь-яких площ, а в деяких випадках навіть виглядатимуть досить виграшно. За рахунок легкості у світлих тонах вітальні можна візуально збільшити її площу;
  • Світла вітальня швидко не набридне. А якщо таке станеться. То можна дуже швидко його оновити, додавши в інтер’єр щось яскраве, наприклад, на диван або крісло придбати яскраву подушку, і ваш інтер’єр заграє новими фарбами.
  • Світлі тони гостьової кімнати так само мають універсальність. Вони відмінно поєднуються як із темними відтінками меблів, так і з яскравим декором. Так само чудово поєднуються і з натуральними матеріалами, такими як дерево, мармур і граніт.

Недоліки світлої вітальні

  • Перший і мабуть основний, це марність у світлих тонах. Але зараз ринок багатий різними миючими засобами для будь-яких покриттів.Тому у власників світлої вітальні не буде проблем утримувати її у чистоті.
  • Другий недолік – це ціна. Як правило, облаштування світлої кімнати коштує дорожче.

Світлі вітальні підходять як для квартири, так і заміського будинку. Але, щоб вони не виглядали безлико, їх необхідно розбавити яскравим декором. Це може бути обробка меблів або подушки та пледи на дивані, кріслі.