Штори у вітальню: ТОП-150 фото ідей та новинок дизайну 2024 року. Все про вибір кольору, розміру, форми та трендових принтів у вітальні

Штори у вітальню: модні тенденції та новинки, 150 фото. Реальні приклади використання фіранок у сучасному дизайні

У центральній кімнаті житла відпочивають та розслабляються після трудових буднів, зустрічаються з друзями, отже, тут потрібна неформальна комфортна атмосфера.

Грамотне дизайнерське оформлення віконного отвору гарантує завершеність інтер’єрного образу, адже завіси освіжають і перетворюють приміщення, даруючи йому особливу особливість.

Цим важливим елементам відводиться роль не тільки декору, вони захищають меблювання від вигоряння та ховають мешканців від цікавих поглядів.

Критерії вибору штор для вітальні

Підбираючи текстиль, насамперед відштовхуються від стильового напрямку, освітленості, метражу та висоти стель зали.

Для створення привабливого інтер’єру слід дотримуватися правил:

  1. Невелика кімнатка не оснащується масивними полотнами, краще віддати перевагу прямолінійному пошиття і не застосовувати аксесуари.
  2. У пріоритеті світлі тони, що приносять простір та легкість в оточення.
  3. Насиченими тональностями та великими орнаментами можна прикрашати просторі апартаменти.
  4. Вихід на південну сторону вимагатиме щільного матеріалу.
  5. Забарвлення шпалер має поєднуватися з малюнком фіранок.Якщо вибрано один колір, він повинен відрізнятися за спектром.
  6. Ампір та модерн не визнають контрастів настінних покриттів та полотнищ.

Особливий шарм навколишньому простору дарують декоративні подушечки з наволочками із шторної тканини. Штори можуть збігатися з забарвленням з найбільшим предметом диваном або килимом.