Вбудована раковина: 120 фото сучасних ідей застосування у дизайні інтерєру ванної кімнати

Вбудована раковина: плюси та мінуси, особливості монтажу. Вибір оптимального розміру та поєднання з інтер’єром ванної

У повсякденному житті не можна уникнути раковини. Даний товар Ви можете побачити як у будинках, так і в громадських місцях. Вона дуже корисна у сучасному світі.

Ми постараємося доступно Вам зобразити дизайн кімнати та розташуємо в ній усі необхідні меблі та сантехніку. Зробимо індивідуальне освітлення та підберемо зручні та компактні системи зберігання.

Цей товар Ви зможете придбати у будь-якому спеціальному магазині або зробити замовлення в інтернеті з доставкою додому. Перш ніж зробити правильний вибір, потрібно почитати відгук, з якого даний товар буде виготовлений. Зараз дуже багато покупців залишають відгук на сайтах спеціальних магазинів, вони купують раковину.

В даний час існує величезний вибір раковин. Їх можна встановлювати у ванній кімнаті, на кухні. У приватних будинках чи дачах можна встановити у дворі, щоб було зручно мити руки після якої проведеної роботи у дворі чи городі. Всі раковини розрізняються за формою, розмірами, кольором, виготовленим матеріалом. Дану модель замовники намагаються вибирати спеціально під дизайн кімнати, в якій її встановлюватимуть.

Не всі можуть дозволити собі велику ванну кімнату, у всіх різна площа.У багатьох замовників вона невеликого розміру і щоб її візуально розширити дизайнери рекомендують зробити її в світлих тонах. У сучасних дизайнах часто використовують дзеркала. Вони також дозволять збільшити площу кімнати.


З чого робляться раковини

Існує безліч матеріалів, з яких можна виготовити цей товар. Перш ніж зробити правильний вибір матеріалу, потрібно точно знати, куди його встановлюватимуть.

В даний час можна зустріти раковини з:

 • Керамічний матеріал;
 • Нержавіюча сталь;
 • Штучний камінь.

Керамічні раковини дуже зручні у використанні та легко піддаються чищенню. Купуючи цю модель, вона прослужить Вас довго та якісно.

Раковина із нержавіючої сталі користується великою популярністю серед покупців. Ця модель дуже доступна в ціні, довговічна у використанні і стійка до хімічних засобів.

Матеріал із штучного каменю дуже часто використовують при виготовленні раковин. Дана модель має велику відмінність від інших тим, що її можна підібрати під колір стільниці на кухні.

В даний час існує величезний вибір раковин, багато замовників бажають придбати таку, щоб вона не була схожою на інші моделі. Багато дизайнерів радять вибрати раковину з додатковими відділами для більшої зручності у використанні.

Ми радимо розглянути цю модель саме для кухні. У такій раковині будуть виготовлені спеціальні секції та чаші, які внесуть у дизайн кухні невелику різноманітність та додадуть зручності для господарів.

Вбудована раковина

Багато замовників роблять ремонт у ванній кімнаті та на кухні. Наші дизайнери радять приділити велику увагу сантехніці. Правильний її вибір допоможе внести різноманітність у ремонт.

 • Дуже популярні вбудовані меблі для ванної кімнати.
 • Багато замовників купують вбудовану раковину у ванній кімнаті.
 • Ця модель має великий попит серед покупців.
 • Вона дуже зручна в установці, транспортуванні та надійна у використанні.
 • Цю раковину можна придбати певного розміру, який підійде саме для Вашої ванної кімнати.

Дуже великий плюс даної моделі в тому, що вона дозволяє зберегти більше вільного місця у ванній кімнаті.


У даній моделі сама чаша втоплена, тому вона має спеціальний захист від механічних пошкоджень.

Моделі вбудованої раковини

У кожного замовника є свої особливі побажання щодо вибору вбудованої раковини, тому виробники намагаються виготовити багато різних моделей, щоб Ви змогли зробити правильний вибір.

Існує величезний вибір різних моделей:

 • Кругла;
 • Прямокутна;
 • Квадратна;
 • Оваль;
 • Асиметрична.

Розміри вбудовуваних раковин

Існує величезний вибір раковин. В одних замовників ванна кімната знаходиться окремо від санітарних вузлів. Для більшої зручності господарі своїх додому воліють встановити маленьку раковину в туалеті.

 • Цей варіант стає дуже популярним у використанні, головне, щоб дозволяла площа, де її необхідно встановити.
 • Цю модель також можна вибрати певної форми, кольору та розміру.
 • Якщо ванну кімнату великого розміру можна встановити окремо вбудовану раковину внизу, ця модель дуже зручна, якщо є в будинку діти.Раковини для кухні

Величезне значення має раковина для кухні, господарі більшу частину свого часу проводять на кухні. Кожен замовник бажає, щоб його кухня була ідеальною, сучасною та надійною.

Тому при виборі її складових, а в даному моменті раковини потрібно підходити дуже серйозно. Раковиною Ви користуєтеся не тільки для миття посуду, а й певних продуктів або просто помити руки.

У кожного розміри кухні різні і тому сантехніка буде індивідуальна.

Наші дизайнери радять встановити раковину, вбудовану в стільницю.

 • Ця модель дуже популярна та зручна у використанні.
 • Її так само можна знайти певного розміру, форми, кольору, щоб підходила під інтер’єр кухні.
 • Ця модель встановлюють на етапі виготовлення або при установці самого гарнітуру.

Дуже обдумано потрібно підійти саме до вибору виробника, можна ознайомитися з цим матеріалом в інтернеті та детальніше почитати відгук про дану модель. Наразі це дуже доступно подивитися.

Великий плюс цієї моделі в тому, що зберігається бездоганна фіксація без бортиків. Вбудовані можуть бути раковини з натурального каменю, нержавіючої сталі, акрилові моделі. Найголовніше, щоб Вам правильно встановили раковину, вбудовану в стільницю.

Цю модель можуть встановлювати на окрему тумбу або бути вбудованою в загальну стільницю. Цей варіант установки залежить від замовника. Великий плюс такої раковини в тому, що вона триматиметься міцно. Не буде згодом розхитуватися і волога не потраплятиме.


Фото вбудованої раковини у ванній кімнаті