Підлоговий унітаз: рейтинг популярних моделей 2024 року з оглядом фірм-виробників (120 фото)

Підлоговий унітаз – як і який вибрати? ТОП найкращих унітазів з оригінальним дизайном оформлення.

Ні для кого не є секретом, що до вибору сантехніки потрібно підходити дуже відповідально. Адже таке відвідуване та інтимне місця в будинку, як туалетна кімната, хочеться обставити за всіма правилами.

У народі навіть існує жарт про “золотий” унітаз, його використовують, коли хочуть підкреслити особливий достаток господарів та розкішну обстановку у квартирі. Перш ніж приступити до вибору кращого унітазу для підлоги, потрібно розібратися, які види унітазів бувають.

Види унітазів

Перше, на що звертаєш увагу — зовнішній вигляд сантехніки. Але це не просто “красива оболонка”, від зовнішнього вигляду залежать усі основні характеристики.

Такі ж бувають унітази:

  1. Підлоговий унітаз – найпопулярніший вид сантехніки для туалетних кімнат. Основна відмінність даного варіанту – кріплення безпосередньо до підлоги за допомогою анкерних болтів та притискних гайок. Ви безпомилково відрізните унітаз підлоги від інших моделей на будь-якому фото ванної кімнати. Цей універсальний варіант чудово вписується в приміщення будь-якого типу, а також виконує всі функції.
  2. Приставний унітаз можна описати як вільну варіацію на тему унітазу. Справа в тому, що тип кріплення у нього також підлоговий, а ось зливний бачок вмонтований у стіну.Відрізняє його велика компактність та оригінальний зовнішній вигляд.
  3. Підвісні моделі виділяються лаконічним зовнішнім виглядом та підвищеною шумоізоляцією. Вони чудово підходять для компактних санвузлів та маленьких квартир. Однак правильно встановити таку сантехніку під силу лише кваліфікованому спеціалісту, а помилки при монтажі можуть призвести до проблем в експлуатації.
  4. Поряд із популярними зразками існують кутові унітази різних модифікацій, варіанти з біде та ультрасучасні моделі, оснащені електронікою. Досі популярні й чаші Генуя — вмонтовані в підлогу спеціальні підставки, які в радянські роки були поширені в дитячих таборах та деяких громадських місцях.