Змішувач для ванної: поради щодо вибору кращої моделі змішувача

Змішувач для ванної кімнати – який краще вибрати? Огляд якісних та недорогих змішувачів, відгуки, фото

Змішувачі вважаються однією з важливих ланок сантехнічного обладнання ванної кімнати. Саме від них залежить комфортне проведення водних процедур. Сьогодні у продажу представлено безліч моделей, кожна з яких відрізняється за своїми розмірами, дизайном та принципом дії.

У цьому матеріалі представлені рекомендації щодо вибору найкращих змішувачів для ванни. Перед покупкою обладнання необхідно ознайомитися з перевагами та недоліками кожної конструкції.

Критерії для вибору змішувача

У відділах будинку представлений великий вибір змішувачів. Тут можна зустріти класичні види та надтехнологічні пристрої. Насправді зробити правильний вибір непросто. У цьому випадку рекомендують враховувати той факт, що ціна безпосередньо відповідає якості виробу.

Що робити, щоб не помилитися у виборі? Для цього рекомендують докладно вивчити будову конструкції, її функціональні можливості, матеріал і монтаж. Варто зазначити, що бюджетні моделі виготовляють із легких алюмінієвих сплавів, які не витримують напору. У місцях з’єднання з’являються тріщини.

Сучасні моделі за своїм пристроєм поділяються на два типи:

  • Вентильний;
  • Одноважільний.

Перший тип керується шляхом впливу на вентилі гарячої та холодної води. Такі змішувачі вважають класичним варіантом для оформлення зони релаксу. На фото змішувача для ванної представлена ​​сантехніка з механізмом одноважеля.

Що стосується монтажу конструкції, то сучасні моделі можуть монтуватися на вертикальній площині або фіксуватися на бортову частину купальної чаші.

Встановлювати такий змішувач на борт ванної має професійний сантехнік. Фахівець правильно визначить область для розташування сантехнічного обладнання, а також запобігти появі протікання під час експлуатації виробу.

В свою чергу вентильні змішувачі поділяються на три категорії:

  • Обмежено-обертальні;
  • Зворотно-поступальні;
  • Обертально-поступальні.

Одноважільні дозволяють контролювати температуру струменя шляхом напряму важеля в ліву або праву сторону. Вони, як і вентильні, можуть монтуватися на вертикальну площину або на борт ванної чаші.

Одноважільні моделі мають дисковий або кульовий картридж. Саме ці деталі відповідають за можливість керування потоками холодного та гарячого струменя.

Фахівці рекомендують попередньо визначитися з моделлю та способом монтажу. До того ж необхідно ознайомитися з фірмою виробником та відгуками реальних споживачів.

Професійні сантехніки не рекомендують придбати дешеві моделі. Як було зазначено вище їх виробництва використовують сировину низької якості. Перебої у подачі струменя можуть спровокувати механічну деформацію всередині виробу або спровокувати виникнення тріщин у місцях з’єднань. Ціна на змішувач для ванни залежить від його пристрою, дизайну та матеріалу.