Розміри керамічної плитки: стандарти кахельної плитки для підлоги та стін кухні, ванної, туалету та інших кімнат

Розміри керамічної плитки (для підлоги та стін): поради, як вибрати довжину, ширину, товщину, форму, колір та розрахувати кількість плитки

Плитка є одним з основних матеріалів, що застосовуються для покриття стін у ванній або на кухні. Для продуктивного ремонту потрібно правильно підібрати розмір використовуваної плитки. Зовнішній вигляд готової поверхні залежить від розміру плитки та поверхні загалом.

Раніше випускалися плитки розміром 10см на 10см або 15см на 15см. В даний час вибір виміру плитки набагато ширший. Ви можете створювати різноманітні розміри, створюючи унікальний дизайн.

Розміри настінних плиток

Для дизайну стін випускає плитки прямокутної та квадратної форми. Прямокутна плитка може викладатися як вертикально, і горизонтально. Якщо укладати плитку вертикально, ви візуально зробите приміщення вище.

Плитка, укладена горизонтально, приміщення робить візуально набагато ширшим. Ці прийоми можна вигідно використовувати під час дизайну приміщень.Квадратні та прямокутні плитки випускають певних розмірів

  • Стінна прямокутна плитка: 20см на 20см, 25см на 40см, 25см на 50см;
  • Стінна квадратна плитка: 10 см на 10 см, 15 см на 15 см, 20 см на 20 см.

У продажу можна знайти плитку нестандартного розміру. Квадратна литка може бути розміром 40см на 40см. Прямокутна плитка розміром 10см на 30см, 20см на 50см, 20см на 60см. Такий розмір плитки випускається невеликими колекціями у масовому продажу їх знайти складно.

При виборі нестандартного розміру плитки, розумним рішенням буде покупка плитки більше, ніж вам необхідно для дизайну. Таким чином, у разі поломки фракції ви зможете її замінити. Інакше авторську плитку купити практично неможливо. Замінювати доведеться всю плитку.

Товщина настінних плиток може змінюватися від 4мм до 9мм. Для обробки стін у будинку використовують плитку завтовшки від 6мм до 8мм. Для дизайну фасаду стін використовують товсту плитку.