Душовий піддон із плитки своїми руками покроково: інструкція, як зробити піддон + які розміри, види та схеми розкладки бувають

Душовий піддон з плитки своїми руками покроково: посібник зі збирання з описом форм, розмірів та пристрої зливної системи

Душеві кабіни останнім часом користуються великою популярністю. Навіть у просторих ванних кімнатах, де є місце та можливість розташувати повноцінну ванну, багато хто воліє встановити душову кабіну. Насамперед це пов’язано з тим, що вона займає значно менше місця, що дозволяє заощадити вільний простір, реалізувати його для розміщення меблів тощо.

По-друге, душові кабіни виглядають дуже естетично і чудово вписуються фактично в будь-який інтер’єр. Замислюючись над тим, яку душову розмістити у своїй ванній кімнаті, багато хто планує самостійно зробити душовий піддон і всю конструкцію, заощадивши таким чином небагато коштів, оскільки витрати будуть лише на матеріали, установка буде здійснюватися самостійно.

На перший погляд може здатися, що зробити і встановити піддон для душової кабіни досить легко, проте насправді це дуже складне завдання, яке потребує послідовного та уважного підходу до її вирішення.

Існує кілька можливих варіантів самостійного виготовлення цього елемента конструкції, розглянемо кожен окремо, його особливості та нюанси.