Дитяча кімната для дівчинки (200 фото): ідеї сучасного дизайну та оформлення інтерєру. Приклади вдалих поєднань обробки для ремонту

Дитяча кімната для дівчинки 4-11 років: планування, ідеї та поєднання. 200 фото найкращих варіантів інтер’єру для маленької дівчинки

Кімната для дівчинки дуже важлива для майбутньої господині, і не тільки тому, що тут вона навчиться порядку та акуратності.

Дитячий дизайн для дівчинки-підлітка – це проба пера для майбутньої жінки, яка створює затишок та комфорт у своєму сімейному гнізді.

Стильове рішення кімнаті для дівчинки

Стиль приміщення може бути найрізноманітнішим. Новонародженим принцесам батьки намагаються створити казковий антураж у пастельних чи вершково-рожевих тонах.

Зі зростанням дівчинки та вступом до дитячого садка та початкової школи в кімнаті з’являються зображення мультиплікаційних та казкових персонажів, будиночки Барбі, будь-яких інших популярних серій ляльок.Дівчата-підлітки вибирають симпатичну романтику чи прованс, а найпопулярнішою є еклектика — змішання різних стилів в одній кімнаті.

Принципового стилістичного рішення може і не бути, адже це простір для дитини, яка ще не сформувала смаку.