Круглий обідній стіл на кухню: 145 фото прикладів в інтерєрі кухні. Види, варіанти розташування, переваги, вибір кольору та дизайну

Круглий обідній стіл на кухню: види конструкцій та матеріалів виготовлення (145 фото) + сучасні ідеї оформлення

Кухня вважається серцем будинку. Це висловлювання тим більше застосовне, якщо в ньому є обідня зона. Досить просторий стіл із зручними стільцями забезпечує приємну трапезу та водночас створює важливий простір для спілкування в будинку.

В останні роки культура обіду набуває все більшого значення. Обідні столи стають частиною житлових приміщень із вбудованими кухнями, що підвищує вимоги до їхнього зовнішнього вигляду.

Стіл та стільці повинні відповідати стилю іншого обладнання, забезпечуючи при цьому зручну зону відпочинку, що відповідає основним ергономічним вимогам.

Особливості вибору обіднього столу для кухні

Їжа перестала бути світським заходом, і їдальня поступово втрачає своє первісне значення. Обідні столи стають місцем зберігання журналів та різних документів.

  • У Китаї їдальня — дуже важливе місце. Прямо над обідніми столами дуже часто ставлять дзеркала, мета яких – створити відображення їжі, що подається, і оптичне множення кількості страв, тим самим збільшуючи враження про достаток сім’ї.
  • Звичайно, не обов’язково вводити звичаї далекої Азії безпосередньо в нашій країні, достатньо усвідомити важливість їдальні та того світу, який має бути з їжею. Нас не повинні турбувати у їдальні, ми повинні мати спокій за їжею.

Ви вважаєте за краще криві кутам? Якщо вас приваблює чарівність круглих обідніх столів, ми можемо зрозуміти чому! Зрештою, вони приємні для очей і надають простору відчуття потоку.






Тип обіднього столу, який ви виберете як ключовий предмет меблів, має вирішальне значення. Ми визначили 4 ключові фактори — форму, простір, соціальну приналежність та стиль — щоб допомогти вам вирішити, який обідній стіл найкраще підходить для вашого простору: прямокутний або круглий!