Фартух для кухні зі скла: вибір дизайну та оформлення фартуха з вогнетривкого скла. 150 фото новинок дизайну скинали в інтерєрі

Фартух для кухні зі скла (скиналі): різновиди, переваги та недоліки, порядок монтажу фартуха своїми руками

Фортух для кухні – універсальне рішення, яке дозволяє тримати в чистоті робочу поверхню, робить благородною та затишною зону приготування їжі. Традиційне рішення для фартуха – керамічна плитка, зі швами та затираннями.

Однак сучасні дизайнери та виробники пропонують більш ергономічне та практичне рішення – скляний фартух із загартованого матеріалу, без швів та пористих поверхонь. Такий відмінно переносить перепади температури, навантаження у вигляді пари, відмінно очищається навіть від застарілих плям жиру та кіптяви.

Функції фартуха на кухні

Фортук – це вимощена захисним шаром кахлю або скла робоча стіна на кухні в зоні приготування їжі. Такі поверхні перешкоджають сильним забрудненням, відмінно чистяться і виглядають дуже естетично та презентабельно.

Багато псевдо-фахівців заявляють, що скляний фартух для кухні – вразливий матеріал.

На ньому помітні, і дуже яскраво, частинки жиру, плями від води. Але досвідчені господині не зафіксували таких проблем під час використання фартухів із даного типу матеріалів.