Красиві кухні: 175 фото красивих новинок дизайну та прикладів + поради щодо вибору кольору, стилю, матеріалів обробки для ремонту

Гарні кухні: ТОП-175 фото оригінальних поєднань оформлення інтер’єру приміщення від професійних дизайнерів

Зробити гарний ремонт – це грандіозна та багатоетапна робота. Вона може затягуватись на кілька місяців і навіть років. Важливо дуже відповідально підходити до цього, тому що вам потім жити в тих умовах, які самі собі створите.

Індустрія дизайну та домашнього декору розростається у геометричній прогресії, встежити за всіма новинками та інноваціями просто фізично неможливо. Воно і не потрібне, головне спокійно проаналізувати все різноманіття варіантів і вибрати той, який вам ідеально підходить.

Ідеї для гарного ремонту в кухні

Швидше за все, багато людей і так розуміють, чому на ремонт кухні потрібно приділити найбільшу можливу кількість усіх ресурсів, від грошових до тимчасових.

Але завжди є скептики, які вважають, що цією кімнатою в квартирі чи будинку можна спокійно знехтувати.

Це докорінно невірний підхід і спеціально для таких є кілька аргументів. Ці аргументи покликані трохи змінити думку і направити її в потрібне русло.

 • Час, проведений на кухні. Ні для кого не секрет, що коли ми приймаємо гостей, не можна не завести їх у кухню.Пригощати гостей прийнято саме там і важливо створити в цій кімнаті таку атмосферу, щоб було комфортно. Правильне освітлення, приємна кольорова гама, загальна атмосфера. Це ті пункти, які потрібно підтримувати на висоті, якщо ви хочете створити вражаючу кухню.
 • Розміри. В абсолютній більшості квартир та приватних будинків кухні сильно програють у розмірах та площі іншим кімнатам. Це впливає на витрату матеріалів та загальний час, який потрібно буде витратити на роботу. Так, будь-який ремонт є трудомістким та довгим процесом, але кухонні роботи в рази коротші та приємніші. Тому, якщо у вас не вистачає бюджету або матеріалів на те, щоб оновити дизайн вітальні або спальної кімнати, то ви можете направити ці ресурси на кухонний ремонт.
 • Розмаїття рішень. Дизайн кухні дуже багатогранний та різноманітний. Існує безліч різних дизайнерських рішень. Від темних та матових кухонних кімнат до світлих оформлень. Жодна творча особистість явно не занудьгує та знайде те рішення, яке ідеально підійде.


Сучасні ідеї дизайну кухні

Не варто сильно томити та ходити навколо справи, саме час висвітлити найуніверсальніші та незвичайні дизайнерські рішення для кухні. Це сучасні варіанти, які будуть актуальними ще не один рік.

Для наочності та зручності будуть представлені різні дизайнерські рішення, щоб кожен знайшов щось для себе.

Біло-золотий інтер’єр

Досить універсальний варіант, який підійде для кухні будь-яких розмірів. Не так поширений у країнах СНД, зате набув величезної популярності на заході. Особливо цей класичний дизайн шанують в Англії.

Сутність полягає в тому, що основні кольори кухні, зробленої в такому стилі, це білий і золотий.

 • Іноді можуть бути вкраплення, виконані в платинових, срібних або сірих відтінках.
 • Стіни можна виконати із класичної плитки. Як матеріал плитки, в основному, використовують білий кахель або мармур.
 • Якщо дозволяє бюджет, можна придбати дорожчу плитку. Головне, пам’ятати, що загальна картина не повинна виглядати зайво ошатною та химерною.
 • Це псує спільну композицію. Потрібно дотримуватися балансу. Золотий відтінок створюється за рахунок зміни елементів інтер’єру.До таких відносяться: люстра, ручки від кухонних шаф, різний посуд. Дотримуйтесь пропорцій кольорів. Не повинно бути надто багато золотого.

Не треба думати, що це зробить кухню візуально багатшим. Повірте, зовнішній вигляд такого дизайну вкрай безглуздий. Пропорції білого та золотого в якісній кухні такого виду мають бути приблизно 85 на 15 відповідно.

Біла кухня з мармуру

Мармур є вкрай красивим та практичним матеріалом. Він сподобався багатьом будівельникам за рахунок свого солідного зовнішнього вигляду та адекватної цінової політики компаній, що поставляють цей матеріал на прилавки будівельних магазинів.

 • Мармур буває різних кольорів, але найбільш вдалим, по праву, вважається білий мармур.
 • Сутність цієї дизайнерської ідеї в тому, що практично вся кухня виконана в сіро-білому кольорі.
 • Яскравість створює мармур, що переливається на світлі. Все це стабілізують суворі сірі елементи.


Ідеально підійде мармурова кухонна плитка, поряд з якою розташовуватимуться сірі кухонні шафи. Стиль кухонних шаф не відіграє особливої ​​ролі, це на ваш вибір. Плюс цього дизайнерського рішення у малих витратах.

Крім мармурової плитки, решта елементів цієї композиції не коштують великих грошей. Особливо, якщо порівнювати їхню вартість з аналогами на ринку подібних матеріалів.

Добре такий декор підходить для невеликих кухонних кімнат. Білий колір додасть глибини загальної композиції та візуально збільшить вашу кухню.

Кухня з магнітно-грифельною стіною

Цей дизайнерського рішення узвичаїлося буквально кілька років тому. Його ще не встигло перевірити час, але перспективи цієї ідеї безперечно є.

Якщо ви любитель екзотики, чогось оригінального, або просто вам набридла ваша однотипна кухонна кімната і ви хочете різких змін, то це може виявитися вашим порятунком.

Візитна картка цієї ідеї – це магнітно-грифельна стіна. Вона є однотонною конструкцією, яка закріплюється в кухонній кімнаті.

 • Найчастіше вона досить широка і займає цілу стіну.
 • Всі вони глибокого, насиченого чорного кольору.
 • На такій дошці можна зробити будь-які малюнки крейдою, нотатки, закріпити сімейні фотографії.
 • Загалом досить багато простору для творчості.Окрім класичного чорного кольору магнітно-грифельної дошки, існує ще кілька кольорів.Серед них, зелена, темно-синя, коричнева та інші кольори. Але ці варіанти не такі поширені і зручні.

Найкраще крейда видно саме на стандартній дошці чорного кольору. Загалом, незвичайне рішення, яке точно здивує та ідеально підійде, якщо у будинку живуть маленькі діти.

Фото гарних кухонь (новинки дизайну 2022 року)