Кухня з балконними дверима та вікном: 150 ідей для інтерєру. Фото дизайну та гарного поєднання з обєднаним та необєднаним плануванням

Кухня з балконними дверима та вікном: фото-приклади вдалих варіантів планувань, зонування та розміщення меблів в інтер’єрі

Вдалим вважається таке планування, де двері з кухні виходять на балкон. Її можна перетворити на комфортну, об’єднавши ці два приміщення або залишивши балконну частину окремою територією.

Можна, наприклад, скористатися світлими меблями, розташованими паралельно, щоб було достатньо простору для переміщення. Чудовим доповненням у цьому випадку стануть сині штори, довжина яких поступово збільшується.

Ідеї сучасного дизайну

Білі стіни та стеля відмінно контрастують із темною стільницею з дерева. Вітаються жовто-зелені акценти фасадної частини, що відволікають погляд від прохідності.

У разі перенесення кухонної зони на балкон, варто зробити її яскравішою, обравши контрастне поєднання чорного глянцю фасаду та білої стільниці, та додавши різноманітності фартухом, де є палітра фруктового соковитого асорті.

Можна вибрати спокійнішу кольорову гаму, щоб приміщення здавалося повітряним та легким.


Прямий гарнітур чудово підходить для витягнутого простору, тоді навпаки можна буде розмістити обідній стіл.

Більш широке приміщення дозволить ідеально вписати гарнітуру Г-подібного вигляду з яскравими помаранчевими динамічними вкрапленнями, які чудово поєднуються з повітряною темою стилізованих візерунків.