Кухня з балконними дверима та вікном: 150 ідей для інтерєру. Фото дизайну та гарного поєднання з обєднаним та необєднаним плануванням

Кухня з балконними дверима та вікном: фото-приклади вдалих варіантів планувань, зонування та розміщення меблів в інтер’єрі

Вдалим вважається таке планування, де двері з кухні виходять на балкон. Її можна перетворити на комфортну, об’єднавши ці два приміщення або залишивши балконну частину окремою територією.

Можна, наприклад, скористатися світлими меблями, розташованими паралельно, щоб було достатньо простору для переміщення. Чудовим доповненням у цьому випадку стануть сині штори, довжина яких поступово збільшується.

Ідеї сучасного дизайну

Білі стіни та стеля відмінно контрастують із темною стільницею з дерева. Вітаються жовто-зелені акценти фасадної частини, що відволікають погляд від прохідності.

У разі перенесення кухонної зони на балкон, варто зробити її яскравішою, обравши контрастне поєднання чорного глянцю фасаду та білої стільниці, та додавши різноманітності фартухом, де є палітра фруктового соковитого асорті.

Можна вибрати спокійнішу кольорову гаму, щоб приміщення здавалося повітряним та легким.


Прямий гарнітур чудово підходить для витягнутого простору, тоді навпаки можна буде розмістити обідній стіл.

Більш широке приміщення дозволить ідеально вписати гарнітуру Г-подібного вигляду з яскравими помаранчевими динамічними вкрапленнями, які чудово поєднуються з повітряною темою стилізованих візерунків.

Кухня з балконними дверима 9 м2

Кухня може стати своєрідною верандою, якщо в інтер’єрі використовувати матову поверхню поряд із легким текстилем.

Колірна гама при цьому може бути виконана в поєднанні:

 • Білі;
 • Вершкового;
 • Фісташкова.

Для встановлення телевізора можна встановити нішу. Додати мозаїчний фартух, а також графіку на стіни. Золотистий відтінок фасадної частини відмінно гармоніюватиме зі стиглою свіжістю ананасів на фартуху демонтованого віконного отвору, що нагадує стійку на пляжному барі.

Спрямованість еко стилю надає зелень кольору та розміщення декоративної трави на абажурі.Оформлення виходу на балкон скляними дверима від стелі до підлоги – відмінне рішення, а легкість текстилю – можливе поєднання з деталями із хромованого матеріалу та пластику.


Кухня з балконними дверима 10 – 11 м2

Максимально задіяти в цьому випадку простір дозволяє наявність кутових секцій та конфігурацію буквою «Г», а молочна гама гарнітура зробить простір не захаращеним. Виконавши все в єдиному виконанні, не виникне непотрібного акценту на дверях.

Якщо необхідно підкреслити його, то варто застосувати темно-коричневий тон для оформлення рами.

Повністю приховати двері допоможуть штори в підлогу, приховуючи прохідність приміщення.

Добре виглядають на одинадцяти квадратах:

 • Глянцеві поверхні, що відображають світло, розширюють простір. Увага в цьому випадку прикута до яскравого кольору гарнітура, виконаного в сучасному стилі;
 • Арочні рішення, що гармонізують простір кухні з виходом на балкон. Пропускаючи сонячне світло, округла арка є розмежувачем цих двох зон;
 • Сонячна освітленість забезпечується подвійною розпашною конструкцією дверей. Таке оригінальне рішення відрізняється легкістю.

Кухня з балконними дверима 12 м2

Бує, що зустрічається неординарне планування із п’ятьма кутами. Сюди добре впишеться кутова конструкція гарнітура, де присутність компактних тумб і поличок найраціональніше задіють просторову зону, не заважаючи руху.

З врахуванням побажання додати корисну площу, можна так перетворити віконну нішу, щоб вона пропускала максимально можливу кількість освітлення ззовні.

Стіни в ніжно-блакитному кольорі плюс яскравість рішень монохромного напрямку, підкреслюються поєднанням сірого, білого та чорного кольорів.

Причому, вибравши як основний відтінок білий, і розставивши в потрібних місцях акценти червоного з «газетними» принтами, перетворюють зону балкона на дуже затишне містечко на кухні.

Ідеї дизайну для великої кухні

Чим більше приміщення, тим більше в ньому можна реалізувати задум та ідей:

Якщо, наприклад, кухня витягнута та вузька, то рекомендується застосувати темно-шоколадний відтінок для робочого простору.Розстібні стулки скляної в підлогу дверей створять ефект додаткового розширення, так як темний тон гарнітура «з’їдає» досить багато світла і може захаращувати простір;Можна оформити кухонне місце у вигляді затишного кафе на терасі уявного середземномор’я. Вона на противагу першому варіанту здаватиметься світлою та легкою.

Такому сприйняттю не зможуть завадити жалюзі на віконному отворі. Ніякої пригніченості при цьому не відчуватиметься;

 • Якщо застосувати при обробці підлог, а також фасадної частини гарнітура текстуру чорної палітри дерева, вона зможе перекликатися з дизайном дверей на балкон.
 • При цьому виникає ілюзія заниженості стельової частини, яка така важлива в яскраві сонячні дні і рятує від надлишку світла.
 • Така перспектива добре поєднується з балконом, який, навпаки, є максимально відкритим для проникнення сонячних променів.
 • Його необхідно засклити в нижній частині, поряд з верхньою.

Зонування кухні за допомогою освітлення

Об’єднуючи кухонний і балконний простір воєдино можна експериментувати з освітленням в дизайні, тільки так, щоб не порушити основне призначення приміщень.

На окрему увагу заслуговує виділення робочої зони. Оформлення світлодіодної стрічки, наприклад або дуже яскравими діодами теплого або денного тону – оптимальний варіант.

Кольорові рішення тут здадуться недоречними через цілком несподіваний ефект. М’ясні продукти почорніють від присутності зеленого світла, що малопривабливо, а синюваті теж не додадуть апетиту, тому що яблука стануть фіолетовим відтінком, а апельсини «позеленіють».

 • Переважно залишити основою світло таким, як воно було до моменту об’єднання.
 • Єдине над чим треба подумати, так це над тим, як вигідніше висвітлити балконну частину.
 • Великій і численній сім’ї набагато зручніше буде знаходитися в просторі, де освітлення розподілене рівномірно, без ознак напівтемряви.
А ось для двох людей така освітленість стане навіть зайвою, оскільки у певний час захочеться дещо усамітнитися, використовуючи всі допустимі можливості просторової організації.

Тому у дизайні інтер’єру доречнішим виявиться згладженість, де відсутні відкриті джерела освітлення. Так забезпечується необхідна камерність просторових зон.

Фото ідей дизайну кухні з балконними дверима та вікном