Цегляна стіна на кухні: кращі приклади дизайну інтерєру, 125 фото. Варіанти імітації цегляної кладки + поради, як зробити

Цегляна стіна на кухні: ТОП-8 практичних порад про застосування декоративної білої та червоної цеглини для імітації кладки стін

Стильна цегляна стіна – це тренд, який популярний вже понад півстоліття. Спочатку груба цегла асоціювалася у дизайнерів тільки зі сміливими лофтовими рішеннями, причому переважно у вітальні.

Але зараз все змінилося, і кладка міцно увійшла в різні стилі та приміщення, наприклад, в оформлення кухні.

Кому підійде цегляна стіна на кухні

Любителям нестандартних та сміливих інтер’єрних рішень. Хоча цегляна кладка – вже цілком усталений прийом, підходить він далеко не всім. Якщо ви є прихильником класики, навряд чи варто йти на такі експерименти.

  • Тим, хто бажає створити акцент у приміщенні. Кухня – це місце в будинку, де все має утилітарне значення. Як правило, стандартні квартири не можуть похвалитися просторими приміщеннями для приготування їжі. Якщо ви бажаєте якось акцентувати простір, цегляна стіна – непоганий варіант!
  • Економним. Цеглою або матеріалом під нього можна оформити досить велику площу з порівняно малими фінансовими вкладеннями.

Експериментаторам та самоучкам. Ви, напевно, захочете створити цегляну стіну самостійно, коли дізнаєтеся, який це нескладний, але захоплюючий процес!