Літня кухня на дачі своїми руками: особливості побудови + покрокова інструкція зведення літньої кухні на дачній ділянці, 140 фото

Літня кухня на дачі (фото): прості та складні варіанти вдалих проектів на дачній ділянці, в заміському та приватному будинку

Літній сезон по-справжньому наповнений повсякденними справами та турботами, особливо на дачній ділянці. У цей час активно маринуються продукти, консервуються на зиму. За відсутності якісної вентиляції або витяжки процес приготування на кухні приносить страшний дискомфорт.

Найбільш вдалим рішенням для власників приватних будинків або дачних ділянок є будівництво літньої кухні, в яку на літо переносять все обладнання, кухонне начиння, і навіть обідній стіл.

Переваги літньої кухні

Серед переваг будівництва літньої кухні на дачі або в приватному будинку слід зазначити:

  1. Відсутність неприємного запаху у житловому приміщенні.
  2. Насичені водяні пари не накопичуються на стінах, стелі, на кухонному фартуху.
  3. Різко знижується потреба у вологому прибиранні, оскільки вся «брудна» зона тимчасово переміщається на вулицю.
  4. У літній кухні відкритого типу дуже зручно готувати, прати, мити посуд, консервувати продукти на зиму.
  5. У межах літньої кухні організується додаткова зона зберігання, де навіть у холодну пору року зберігаються складні столики, стільці, шезлонги, басейни, матраци та інші предмети інтер’єру.

Крім місця для приготування їжі, літня кухня може використовуватися для сімейних обідів. Наприклад, одну зі стін можна виконати у вигляді дерев’яних або пластикових ґрат, а по сітці пустити кучеряву рослину.
Подібна деталь не лише дозволить приховувати членів сім’ї від сторонніх очей, а й вигідно підкреслить ландшафтний дизайн ділянки.