Кухня-студія: сучасні ідеї інтерєрів у малогабаритних квартирах та просторих приватних будинках, реальні фото приклади дизайну кухні

Кухня-студія: фото гарних інтер’єрів поєднаної кухні. Підбір меблів, форми кухонного гарнітуру, планування, зонування

Кухня те місце, де сім’я проводить чимало часу. Ось тільки маленький простір і за рахунок цього відсутність обідньої зони не дозволяє зібратися за сніданками, обідами та вечерями всім одночасно.

Та й друзів не завжди зручно приймати у вітальні. Проблему здатне вирішити об’єднання двох просторів: маленької кухні та зали.

Повчається кухня-студія з наявністю повноцінних зон відпочинку, приготування та їди. Про те, як краще облаштувати студію, розповімо у цій статті.

Чим загрожує самостійне перепланування

У кращому разі санкціями, у гіршому – обваленням несучих конструкцій будинку. Щоб уникнути неприємностей, слід звернутися за консультацією та дозволом до містобудівних інстанцій.

Експертна комісія оцінить можливість перепланування. У випадку, коли об’єднання кухні з вітальнею припустимо, фахівці підкажуть, як правильно діяти, які документи підготувати.


Процес перепланування потребує чималих витрат. Треба врахувати, що доведеться знести всю або частину стіни, вивезти будівельне сміття, провести оздоблювальні роботи в просторому просторі, купити нові меблі, подбати про зонування, що вимагатиме облаштування різнорівневої підлоги, або покупки додаткових стелажів.