Модульні кухні Леруа Мерлен: ТОП-200 фото новинок з каталогу 2024 року + ціни, відгуки, готові рішення, огляд колекцій

Модульні кухні Леруа Мерлен: фото нових колекцій модульного гарнітура з каталогу Leroy Merlin 2024 року

Французька компанія Леруа Мерлен виробляє якісні меблі для будь-яких потреб вже 100 років. За цей час накопичилася велика кількість безцінного досвіду в проектуванні та створенні справді унікальних та функціональних образів. Компанія представляє у продажу меблі для кухні, спальних кімнат, вітальні, кабінетів та офісів.

Крім того, компанія надає всім охочим безкоштовну програму-конструктор, за допомогою якого можна самостійно спроектувати потрібну модель меблів, після чого розрахувати вартість та оформити індивідуальне замовлення.

Це дуже зручно, особливо в тому випадку, коли розміри кімнати нестандартні і потрібний особливий підхід для оформлення такого приміщення.

Переваги модульних кухонь

Модельні кухонні гарнітури від Леруа Мерлен користуються великою популярністю, тому що їх фактично не потрібно збирати.

Вони є готовим конструктором з декількох шафок і головного блоку, які можна варіювати в залежності від власних уподобань.

Підсумкове складання максимально проста, що дозволяє зібрати повноцінну кухню самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Крім того, система модулів дозволяє оптимально використовувати вільний простір у кімнаті будь-якого розміру, маленької чи великої, це не має значення.Переваги

Переваги модульних кухонних гарнітурів від французької компанії значно більші, ніж у класичного гарнітуру, виконаного в серійному виробництві.

  • Низька вартість серійних моделей, також є можливість сформувати індивідуальне замовлення, вартість якого повністю залежить від кількості модулів, їх розміру та матеріалів, що використовуються при виробництві, майже немає націнки за бренд
  • Модульні гарнітури від компанії Леруа Мерлен дуже легко збирати, що дозволяє впоратися з цим завданням навіть поодинці, не маючи якихось спеціалізованих навичок, і не вдаючись до допомоги фахівців
  • Абсолютно всі моделі та модулі до них, які користуються великою популярністю, постійно в наявності та їх можна замовити у будь-який час доби
  • Можливість замовити запасний модуль для кухонного гарнітура, такого ж кольору і розміру, з тих же матеріалів, навіть якщо гарнітур був куплений кілька років томуРізновиди

Модульні моделі кухонь можуть бути різними, вибір конкретного типу повністю залежить від розміру приміщення, його особливостей та поставлених цілей.

Лінійні

Робоча поверхня такого гарнітура розташовується вздовж однієї з двох паралельних стін. Це класичний варіант модульних кухонь, що відрізняється малою кількістю шафок і компактністю, відмінно підійде для оформлення маленьких приміщень.

Дворядні

Особливістю цього різновиду є два ряди кухонного гарнітура, які розташовані навпроти одного вздовж паралельних стін.

  • Таким чином уздовж однієї стіни може бути розташована виключно робоча зона з 1-2 шафками.
  • А вздовж іншої стіни будуть розташовані всілякі шафки та відсіки для зберігання продуктів. Це дуже зручно в оформленні просторих кухонь.

Також зустрічається різновид, де робоча зона може бути більшою або меншою від другого ряду, підійде для нестандартного планування кухні.

Острівні

Особливістю цього виду є те, що фактично весь гарнітур є островом. Він може розташовуватись у центрі або збоку вздовж однієї зі стін. Вся робоча поверхня розташована на цьому острові.

Особливо можна придбати різні шафки та полиці для зберігання продуктів та інших кухонних предметів, необхідних для приготування їжі.

Модуль у формі літери «П»

Такий варіант має велику популярність у маленьких кухнях. Він фактично використовує половину кухонного простору.е 2 із 4 стін для розташування кухонного гарнітуру.

Вздовж довгої стіни розташована робоча поверхня з відділом під розташування плити, уздовж маленької стіни розташований відсік з раковиною та невеликою шафкою.

Це класичний варіант планування, можливі інші, все залежить від індивідуальних переваг.

Кутовий

Ця різновид багато в чому схожа на попередню, відмінною особливістю є те, що використовується 3 стіни. 2 маленькі і одна велика. Такий варіант найбільше підійде для оформлення просторої кухні.

З таким плануванням можна з комфортом розмістити робочу поверхню посередині, а простір, що залишився, реалізувати на зони для зберігання продуктів і приготування їжі.

  • Зверніть увагу, що кухонний гарнітур не формує повністю дизайн всього приміщення.
  • Велику роль у цьому відіграє кухонні фартухи, це простір, розташований вище кухонного гарнітура, що знаходиться на рівні плечей людини.
  • Як правило, кухонні фартухи облицьовують за допомогою керамічної плитки, вздовж усього гарнітуру.
  • Це дозволяє уникнути забруднення стін у процесі приготування їжі.

Керамічна плитка користується популярністю через те, що її дуже легко мити від різних забруднень, до того ж вона має дуже привабливий і естетичний зовнішній вигляд, що важливо.

Відтінок плитки підбирається індивідуально, найчастіше він вибирається такий самий, як і відтінок стін, щоб створити враження однорідності, відмінно підійде для мінімалістичних дизайнів.

Відносним недоліком фартуха з плитки є те, що стіну необхідно попередньо вирівняти, інакше плитка не ляже рівно і буде закріплена ненадійно.

Якщо немає можливості попередньо вирівнювати стіну, рекомендується використовувати ПВХ панелі, стилізовані під плитку або цеглу, або під будь-який інший матеріал. Вона наклеюється дуже просто, має високу стійкість до високих температур і вплив вологи, її також дуже легко мити.

Дуже часто матеріали для обробки фартуха на кухні пропонуються разом з кухонним гарнітуром, що дуже зручно.

Фото модульних кухонь у Леруа Мерлен