Модульні кухні Леруа Мерлен: ТОП-200 фото новинок з каталогу 2024 року + ціни, відгуки, готові рішення, огляд колекцій

Модульні кухні Леруа Мерлен: фото нових колекцій модульного гарнітура з каталогу Leroy Merlin 2024 року

Французька компанія Леруа Мерлен виробляє якісні меблі для будь-яких потреб вже 100 років. За цей час накопичилася велика кількість безцінного досвіду в проектуванні та створенні справді унікальних та функціональних образів. Компанія представляє у продажу меблі для кухні, спальних кімнат, вітальні, кабінетів та офісів.

Крім того, компанія надає всім охочим безкоштовну програму-конструктор, за допомогою якого можна самостійно спроектувати потрібну модель меблів, після чого розрахувати вартість та оформити індивідуальне замовлення.

Це дуже зручно, особливо в тому випадку, коли розміри кімнати нестандартні і потрібний особливий підхід для оформлення такого приміщення.

Переваги модульних кухонь

Модельні кухонні гарнітури від Леруа Мерлен користуються великою популярністю, тому що їх фактично не потрібно збирати.

Вони є готовим конструктором з декількох шафок і головного блоку, які можна варіювати в залежності від власних уподобань.

Підсумкове складання максимально проста, що дозволяє зібрати повноцінну кухню самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Крім того, система модулів дозволяє оптимально використовувати вільний простір у кімнаті будь-якого розміру, маленької чи великої, це не має значення.