Картини на кухню: 165 фото вдалих ідей у ​​сучасному стилі. Огляд найкращих картин, які можна повісити на кухні

Картини на кухню: проста інструкція, як прикрасити стіни на кухні. ТОП-10 практичних порад з прикраси та декору стін

Було так, що ремонт кухні закінчено, але в дизайні чогось не вистачає: яскравих акцентів у вигляді елементів декору. Якщо при обробці використовували в основному одну колірну гаму, і стіни здаються порожніми, то відмінним вирішенням проблеми стануть правильно підібрані картини.

Їх розміщують на вільному просторі або порожній стіні. Найчастіше полотна із зображеннями висять над кухонними столами або в проміжках між навісними та підлоговими шафами.

Плюси застосування картин на кухні

Картини для кухонних зон підходять абсолютно різні – живопис, натюрморти, портрети людей, зображення тварин, краєвиди, абстракціонізм тощо. Вони можуть бути виконані олівцем, аквареллю, акрилом.

Також дуже актуальні фото-полотни на сучасних кухнях. Все що душа забажає, аби цей елемент декору «вписувався» в стиль, і подобався самим господарям кухні.

Крім естетичної насолоди картини також можуть принести користь:

  • Закрити недоліки стіни (дірки, сколи, нерівності);
  • Надати дизайну закінченого вигляду;
  • Створити атмосферу домашнього затишку.

Щоб правильно підібрати прикрасу для кухонних стін, потрібно довіритися своєму творчому чуття. Якщо з креативним мисленням туго, це не проблема.


Можна почитати поради професіоналів, подивитися фото прикладів у вільних джерелах та розмістити у себе на кухні маленькі шедеври відповідно до стилю інтер’єру та власних уподобань.