Змішувач для раковини: 100 фото кращих моделей з порадами щодо вибору дизайну та конструкції змішувача

Змішувач для раковини – підбір ідеального варіанту (рекомендації від профі на вибір та встановлення)

Нові змішувачі не тільки додають стильну деталь до інтер’єру, але й покращують використання вашої ванної кімнати. Завдяки інноваційному дизайну з гладкими профілями та функціями економії води ця невелика деталь в інтер’єрі дає великі результати.

Функції, які спрощують використання змішувачів, допомагають підтримувати чистоту раковини або продовжують термін служби змішувача, є бонусом для функціональних ванних кімнат.

Завдяки широкому вибору стилів та оздоблень легко знайти змішувач під раковину, який може доповнити інші елементи вашої ванної кімнати: від вішалок для рушників до кронштейнів для полиць та інших аксесуарів.

Огляд корисних порад від майстра

У цьому посібнику ми допоможемо вам зробити непростий вибір, і пояснимо, на що звертати увагу при виборі змішувачів.

Ефективність кранів може залежати від системи тиску води у вашому будинку. Якщо у вас є водопровідна система високого тиску, ви зможете вибирати з більшості запропонованих на ринку кранів для раковини, але якщо у вас система нижчого тиску, варто визначити точне тиск води, щоб знайти змішувачі, які забезпечать сильний потік як теплою, так та холодної води.Що таке змішувач для раковини

Одноважільний змішувач поєднує подачу гарячої та холодної води, яка виходить через єдиний вилив. Їм можна керувати важелем або за допомогою двох рукояток.

Це означає, що ви можете контролювати температуру води, що виходить з-під крана.

У чому переваги змішувача

На відміну від традиційних кранів з окремою подачею води, змішувач може забезпечити:

 • Гладший і сучасніший вигляд
 • Найкращий контроль температури води
 • Найкращу економію завдяки точному контрольованому потоку


Чи підходить змішувач для вашої ванної кімнати

Всі вбудовані змішувачі для раковини мають сумісність із самопливними, невентильованими котлами або бойлерами високого тиску або повністю модульованими комбінованими котлами.

Вибір раковини визначає стиль змішувача, який ви можете встановити, оскільки раковина матиме один або два отвори для нього. Два отвори під змішувач призначені для більш традиційної установки роздільної подачі гарячої та холодної води.

Вибір змішувача для раковини

Важливо відзначити, скільки у вас отворів для змішувача, так як це може визначити, які види ви можете використовувати з раковиною.

Якщо у вас один отвір

Один отвір під змішувач дозволяє вибирати між моноблочними та одноважільними видами. Як випливає з назви, одноважільні використовують важіль для управління потоком гарячої, так і холодної води з одного виливу.

 • Змішувачі-моноблоки також мають лише один вилив, але з двома ручками для незалежного керування балансом гарячої та холодної води.
 • З моноблочними змішувачами у вас буде вибір різних стилів рукояток, а також різних варіантів обробки.

Якщо у вас два отвори під змішувач

З двома отворами під змішувач вам потрібно вибрати вилив із краном.

 • Вони доступні в широкому асортименті: Моделі з ручками, важелями та хрестоподібними ручками.
 • Змішувачі з краном незалежно регулюють потік гарячої та холодної води.

Носики

Немає нічого неприємнішого за раковину, в якій ви не можете повністю помити руки під проточною водою. Вибір змішувачів із виливом правильного розміру для вашої раковини – важливий елемент, який зробить використання вашої раковини максимально простим.

Подумайте про глибину раковини. Як далеко від краю раковини знаходяться отвори під змішувачем? Чи є над умивальником шафи чи полиці, через які буде складно нахилитися?

 • Якщо у вас компактна раковина, подумайте про більш короткий вилив – шукайте такий, що простягається до отвору для пробки, але не далі.
 • Нижчий носик буде добре працювати з обмеженим простором або виберіть вищий, якщо ви хочете мати можливість вмиватися з комфортом.
 • Для великих ванних кімнат та умивальників може бути більш відповідним довгий вилив.
 • Знову ж таки, вищий змішувач для раковини добре працюватиме у функціональному приміщенні, де раковина використовується для багатьох завдань.
 • Також може стати в нагоді поворотний вилив.

Нарешті, якщо ви хочете додати розкіш у свою ванну кімнату, зверніть увагу на фото змішувача для раковини, виконаного в стилі кран-водоспад. Коли кран відкритий, вода тече струмком і падає водоспадом у раковину. Це чудовий спосіб заявити про себе у вашій ванній кімнаті.

Види змішувачів

У магазинах ви знайдете широкий вибір стилів та дизайнів змішувачів, у тому числі традиційні види для раковини, для ванни та змішувачі для раковини у поєднанні з душем.


Існують також настінні та окремі змішувачі.

 • Змішувачі водоспад

У наші дні дуже популярні крани з водоспадом, оскільки вони дозволяють воді плавно стікати у вашу раковину, надаючи заспокійливу та дуже розслаблюючу дію.

 • Настінні

Настінні змішувачі ідеально підходять для економії місця вашої раковини і дійсно можуть надати вашій ванній кімнаті сучасного вигляду.

 • Змішувачі з високим підйомом

Високі змішувачі, розроблені спеціально для використання з раковинами зі стільницею, вищі за звичайні змішувачі, тому їх можна встановити на умивальник або робочу поверхню. Змішувач для раковини з високим підйомом – чудовий варіант, який поєднується зі стільницею.

 • Безконтактний змішувач

При миття рук за допомогою звичайного крана необхідно доторкнутися до нього брудними руками, щоб увімкнути його, залишивши після себе мікроби, бактерії та віруси. Таким чином, сенсорні змішувачі для раковини, керовані датчиком, є гарною альтернативою підвищення гігієнічності миття рук.

Оскільки кран керується інфрачервоним датчиком, вам зовсім не потрібно до нього торкатися, а мікроби та бактерії мають менше шансів на поширення.

Безконтактна подача води з крана оптимізована для правильного змішування холодної та гарячої води. Такі гігієнічні змішувачі для раковини забезпечують автоматичне ополіскування, щоб вода не застоювалася.

Крім того, є термічна дезінфекція. Оскільки крани рідко торкаються, чистку можна проводити рідше, ніж при використанні звичайного крана.

Що ще потрібно врахувати

Всі продукти супроводжуються повною специфікацією, зокрема:

 • Мінімальний та максимальний тиск
 • Базовий діаметр
 • Виступ носика
 • Маса

Завжди рекомендується уважно перевіряти ці специфікації, щоб переконатися, що вони відповідають вашим вимогам.

Потрібний розмір нового змішувача, швидше за все, буде визначатися площею поверхні навколо раковини або ванни. Перед покупкою подивіться на діаметр основи змішувача, щоб переконатися, що він підходить.

Фото кращих змішувачів для раковини