Акрилові ванни Тритон: плюси та мінуси, популярні моделі з гарним дизайном з каталогу (120 фото)

Акрилові ванни Тритон – огляд кращих моделей з каталогу 2024 року!

Акрилові ванни перевершують за популярністю сталеві та чавунні завдяки міцності, легкості та довговічності. Вони мають стильний вигляд, можуть бути виконані в будь-якому дизайні. Не шумлять під час набору води та витримують високі навантаження.

На ринку представлено чимало виробників акрилових ванн. Великої популярності користуються вироби компанії Triton. Виробник випускає якісні, красиві, довговічні та функціональні ванни з акрилу.

Особливості акрилових ванн «Тритон»

Компанія Triton виготовляє сантехнічні вироби з 2002 року. Заснована групою інженерів, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві сантехнічного обладнання.

Керівництво компанії вкладає більшу частину прибутку в технологічні розробки та вдосконалення виробництва, завдяки чому на ринок випускаються все більш якісні та практичні моделі ванн.

  • Многочисленні позитивні відгуки про акрилові ванни Тритон підтверджують високу якість виробів.
  • Покупці особливо відзначають зручність використання, надійність, зносостійкість та тривалий термін служби.
  • Це досягається завдяки застосуванню якісних матеріалів, сучасних технологій та обладнання.
  • Виробник використовує санітарний акрил, що випускається компанією Senosan (Австрія).


Компанії належить вакуумно-формувальний комплекс, що є єдиним у Росії. Акрил формується у вакуумному середовищі, потім армується склоровінгом з мінеральними наповнювачами та смолами. Для армування використовується обладнання компанії Binks (США). Реалізовано власне виробництво каркасів.

Каталог акрилових ванн Тритон включає широку різноманітність моделей різних форм, розмірів та дизайнів.

Можна підібрати виріб під площу та інтер’єр приміщення, з урахуванням індивідуальних потреб. Виробник надає можливість виготовлення на замовлення з додаванням аеро-, турбо- або гідромасажу.