Безободковий унітаз: переваги та недоліки. Відгуки, особливості + поради, як вибрати

Безободковий унітаз – список популярних моделей з сучасним дизайном (105 фото)

Безободкові унітази з’явилися на ринку продажу не так давно. Дані сантехнічні пристрої багатьом відрізняються від звичних унітазів з обідком.

Вони більш зручні в плані наведення чистоти, адже їх конструкції не передбачені додаткові канавки під сидінням, в яких, як правило, накопичується бруд.

Тому унітази такого типу стають все більш затребуваними у публічних місцях, а також у квартирах та будинках мешканців. Вибрати відповідну модель важко, адже більшості людей мало, що відомо про особливості їхньої конструкції.

Види безободкових унітазів

Безободкові унітази розподіляються відповідно до особливостей їх розташування та установки. Відомі два види зі своїми відзнаками:

Підлогові – цей вид відрізняється стандартною установкою, вони певною мірою виглядають більш габаритними, часто забезпечуються біде та мікро ліфтом;

Підвісні безободкові унітази.

  • Вони є більш поширеними та затребуваними, встановлюються на стіну за рахунок особливої, кріпильної конструкції, в неї встановлюється бачок.
  • Такі вироби займають менше місця, забезпечені міцною системою підвісу, що витримує вагу до 500 кг.
  • Монолітність бачка надає відсутність протікань, тривалий термін служби, цей моноблок дуже практичний.

Радиться придивитися до невеликих моделей з косим висуванням вперед, на них можуть встановлюватися датчики руху, що піднімають кришку з появою відвідувача в кімнаті.

Порою вони виготовляються з додатковими відсіками, в які можна вкласти всілякі миючі речовини та ароматизуючі засоби, що застосовуються при зливі. На сучасному ринку, користувачі можуть підібрати причіпний, навісний або пристінний вид виробу.