Вітальні від виробника: 150 фото свіжих новинок дизайну меблів з каталогу

Вітальні від виробника – ТОП рейтинг найкращих брендів меблів для вітальні 2022 року!

В даний час різні фабрики з різних країн готові запропонувати своїм користувачам меблі для вітальні та інших приміщень. Фабрики з виробництва якісних меблів є також і в Росії.

Виділити серед усієї різноманітності виробників найкращі варіанти досить важко, тому що практично всі компанії займаються виготовленням якісних меблів з оригінальним дизайном.


Кращі виробники корпусних меблів

Vitra. Цей німецький виробник спеціалізується на стільцях.

 • Компанію було засновано ще до Другої світової війни.
 • Продукція від Vitra якісна та служить довгий час.
 • Більш того, через свою популярність фабрика стала співпрацювати з іншими великими корпораціями.
 • Серед них Microsoft, Coca Cola і т.д. Хоча меблі і робляться на відмінно, вартість досить висока.

Також у потенційних покупців із Росії та країн СНД будуть проблеми з отриманням товару, т.к. Vitra з якихось причин має труднощі з доставкою до цих країн.Angel Cerda

Ця іспанська фабрика розпочала свою історію з 19 століття. На той час вона спеціалізувалася на створенні невеликих партій столів та стільців.

Тепер Angel Cerda є виробником гарних корпусних меблів.

 • Кількість вироблених меблів велика. Туди входять комоди, шафи, столи, стільці, полиці, меблі для офісу та кухні.
 • Товари від цієї компанії виділяються на тлі інших високою якістю складання та тривалим терміном експлуатації.
 • Екпорт продукції виробляється до інших країн, їх кількість щорічно збільшується.

ТріЯ

Російський бренд, що з’явився на світ у 1950-х роках, але став повноцінною фабрикою лише у 2002 році. Компанії ТріЯ належать багато торгових майданчиків у Росії. Вона займає перше місце в Росії як меблевий виробник.

В асортимент пропонованих товарів входять вітальні, столи, стільці, вітальні тощо. Особливість бренду в тому, що він не займається випуском преміум меблів, а ціна на моделі невелика.

Кращі виробники м’яких меблів

М’які меблі є в кожній вітальні. Однак не всім відомо, ким були виготовлені пуфи, крісла, дивани. Це відомі бренди, які займаються створенням не лише елітних товарів, а й товарів для обмеженого бюджету.

IKEA

Про цю нідерландську компанію чули багато хто. Це одна з найбільших компаній з продажу меблів у світі.

 • Спочатку фабрика була заснована у Швеції під час Другої світової війни, але у 2012 році її перепродали.
 • В IKEA доступні для покупки дивани, пуфи, крісла, меблеві чохли та багато інших товарів.
 • Практично вся продукція має середню ціну для російського покупця, експлуатується тривалий час та виконана в оригінальному дизайні фабрики.

Також фабрика займається видавництвом свого каталогу, який потім безкоштовно розповсюджується. У різних державах розташовано 200 магазинів IKEA.


Рівал

Рівал – російський виробник меблів. Він існує дуже довго, т.к. був відкритий наприкінці 20 століття, але вже здобув популярність не тільки в Росії, а й за кордоном.

Перевага Рівала — постачання майже всіх меблів знімними чохлами.

Чохли звільнять вільний час, позбавляючи користувачів необхідності ретельного догляду за меблями. Також алергіки будуть раді покупці продукції цього бренду, тому що Рівал використовує як наповнювачі гіпоалергенні матеріали.В асортименті фабрики присутні меблі-трансформери, які займають мало місця.

ПінськДрев

Цей виробник з’явився у 1880 році. Тоді компанія була невеликою майстернею у Пінську. У майстерні виготовляли фанерні ящики.

ПінськДрев — найстаріший меблевий виробник у Білорусії, який успішно продовжує роботу і сьогодні. Асортимент продукції, що пропонується, включає 2000 найменувань.

Кожен товар перевіряється на відповідність до якості. ПінськДрев прагне до виробництва меблів з матеріалів, що не забруднюють навколишнє середовище. У компанії стежать за відгуками покупців, ціна на меблі низька.

Як обрати виробника

Як видно з рейтингу, є багато компаній-виробників меблів. Вибрати когось одного важко, але якщо скористатися рекомендаціями щодо вибору, то проблем не виникне.
Російські підприємства

Для правильного вибору слід вивчити російських виробників і те, які меблі вони виготовляють. Поради:

 1. Необхідно купувати меблі, що відповідають стилю приміщення. Товари, що купуються, повинні бути виконані в загальному дизайні з кімнатою.
 2. Майже всі російські фабрики спеціалізуються на одному виді меблів.
 3. Нерідко компанії із Росії створюють товари одного кольору. Якщо цей колір поєднується з вітальнею, то меблі можна купувати.

Далеко не всі російські фабрики стежать за трендами у світі меблів. Тому краще вибрати ті компанії, які запроваджують інновації у своє виробництво.

Іноземні підприємства

Компанії, що знаходяться за кордоном, прагнуть завоювати довіру покупців, тому вони регулярно вигадують рекламу, підвищують планку якості та зменшують ціни на свою продукцію. Як вибрати закордонний меблевий бренд?

 1. Обираючи закордонні бренди, потрібно розуміти, що їхні товари коштують відчутно дорожче за російські аналоги. Тому доведеться розщедритися.
 2. Популярні та успішні підприємства, такі як IKEA, надають своїм користувачам безкоштовні каталоги. Прочитавши їх, можна зробити висновок про асортимент компанії та про компанію в цілому.
 3. Варто купувати предмети інтер’єру, якщо бренд приділяє багато уваги дрібниці.
 4. Оцінити компанію допоможе офіційний сайт. На ньому можна знайти опис товарів, бренду, контакти, ціни. Нещодавно деякі європейські країни почали створювати офлайн-салони. Це також свідчить про статус підприємства.

По-справжньому успішних фабрик, що виробляють найкращі меблі у світі, всього 2-3.

Крім них є менш розкручені фірми, але їхня продукція також відповідає всім стандартам якості. Користувач сам вирішує, до якої марки слід звернутись.

Фото меблів для вітальні від виробників