Шафа у вітальню: 120 фото новинок дизайну в сучасному та класичному стилі оформлення

Шафа у вітальню: фотографії красивих варіантів дизайну, наповнення та розташування шафи в залі

Найпростіша кімната в квартирі призначена для відпочинку всіх членів сім’ї та прийому родичів або знайомих, що заглянули на вогник. У цьому приміщенні має бути все обладнане для забезпечення максимального комфорту людей.

Зазвичай у вітальні розміщують стіл зі стільцями, диван або крісла, телевізор та шафу.

Можна керуватися різними підходами під час вибору шафи, але головне правило – облік розмірів приміщення.

У невеликій кімнаті краще зупинитись на варіанті з нішою під телевізор. Це дозволить заощадити простір і не перезавантажити приміщення.
Різновиди

Щодо різних моделей, відзначимо, що цей вид меблів може бути виконаний у:

  • Класичний або барний варіант;
  • У вигляді шафи-купе;
  • Як пенал, буфет чи сервант.

Класичний варіант являє собою меблі з дверцятами і як правило відрізняється масивністю і великою вагою. Як і будь-яка класична річ виглядає ефектно, можна вибрати практично будь-яке забарвлення і оригінальне оформлення.

До недоліків відносять складність транспортування, переміщення всередині приміщення та високу ціну.

  • Шанувальники бога Діоніса, що колекціонують пляшки з елітним алкоголем воліють встановлювати у вітальні барний тип меблів. Дверцята можуть бути виконані як із прозорого, так і з деревного матеріалу.
  • Розсувні дверцята купе економлять місце і чудово вписуються в невеликі за розміром приміщення. Часто зустрічаються моделі, в яких на одне з дверей прикріплене дзеркало, що підвищує функціональність шафи.
  • Великим плюсом пеналу є його малогабаритність. Прекрасно вписується у невелику вітальню. Подібні моделі мають не лише полицю, а й місце для вішалок, а завдяки своїй висоті в них розміщується чимало речей.