Стіл у вітальню: 100 фото новинок дизайну, рекомендації щодо вибору надійного столу

Стіл у вітальню: поради як вибрати + фото новинок складних та розсувних моделей у сучасному стилі оформлення

Гостина сьогодні є центром будинку або квартири. У цьому приміщенні встановлюють телевізор або домашній кінотеатр для сімейного перегляду, розміщують письмовий стіл для домашнього офісу, обладнають зону для читання книг та полиці або стелажі під особисту бібліотеку.

До меблів завжди пред’являють досить багато вимог: від якісного складу та типу конструкції до дизайну та можливості самостійного декору.

Правила оптимального вибору

Сучасні магазини меблевої продукції пропонують широкий асортимент готових товарів та меблів на замовлення. Серед багатого вибору можна знайти моделі, виконані з цільної деревини, з використанням епоксидної заливки, хромованої сталі або загартованого скла.

Існує низка критеріїв, дотримання яких дозволить правильно підійти до вибору нових меблів у вітальню:

  1. Призначення столу або стільниці. У великій вітальні може бути виключно зона відпочинку, може бути організований офіс вдома. Дуже популярний задум оформлення мініатюрної їдальні безпосередньо у вітальні, а тому підбирається класичний обідній стіл.
  2. Розміри кімнати з урахуванням еркера, наявності або відсутності стінної ніші.Важлива на практиці та форма приміщення (квадрат, півколо, довга кімната за типом коридору, Г-подібний варіант, вітальня, поєднана з кухнею або передпокою).
  3. Розташування та розміри віконних отворів. Для письмового або комп’ютерного столу важливо організувати оптимальне освітлення.
  4. Габарити самих меблів. Громіздка стільниця зовсім не підійде для мініатюрної кімнати, тому слід заздалегідь зробити вимірювання вітальні.
  5. Грає важливу роль загальний стиль інтер’єру. Вибрана стільниця має відповідати дизайну кімнати за низкою параметрів (колір, декор, форма, матеріал виготовлення). Дуже популярні авторські проекти, наприклад журнальний стіл у формі скрині, столик, обтягнутий шкірою з вбудованим відсіком для зберігання.
Перебуваючи безпосередньо в магазині, необхідно оцінити якісний склад та стан обраного столу.Слід звертати увагу на наявність дефектів, наявність вбудованих ящиків, додаткових полиць.

Всі моделі трансформери оглядають, оцінюючи стан рухомої фурнітури (можливість заміни, стан на даний момент, надійність кріплення додаткових панелей).