Кутові меблі для ванної: 125 фото недорогих та красивих варіантів кутових меблів

Кутові меблі для ванної: посібник з вибору кутового комплекту меблів (огляд кращих моделей + 125 фото)

Облаштування ванної кімнати є дуже важливим заходом. Найчастіше її простір має невеликі розміри, тому підібрані меблі повинні бути не тільки компактними, а й функціональними. А також мати відповідні характеристики для довгого існування у такому вологому приміщенні.

Для таких випадків існують кутові варіанти меблевих конструкцій. Вони добре вписуються в кутовий простір, тим самим звільняючи прямі ділянки приміщення. Використання таких конструкцій надає особливої ​​витонченості та комфорту приміщенню.

Отже, перед придбанням меблів необхідно зрозуміти яка саме потрібна для даної ванної кімнати.

Різновид кутових меблів

Шафи. На відміну від традиційних шаф, кутова чудово поміщається в кутовому просторі між стінами кімнати.

  • Лицьова його частина виступає не тільки як дверцята, але й служить декоративною прикрасою приміщення.
  • Конструкції не громіздкі, тому зручні під час транспортування. Важлива умова при установці – це наявність прямого кута.

Шафа може бути самостійним елементом, також її можуть доповнювати кутові раковини або тумби.

Різновиди:

  • Підлогові – такі конструкції мають стійкість і простоту монтажу, т.к. встановлюються просто на підлогу. Їх можна придбати вже у зібраному вигляді і залишиться лише поставити у кут. Якщо це розібраний варіант, то збирання проводиться безпосередньо на підлозі в передбачуваному місці установки. У деяких випадках ці шафи йдуть у комплекті з вбудованими умивальниками.
  • Настінні – такі конструкції за допомогою наявних кріплень надійно встановлюють на двох стінах, що утворюють прямий кут. Часто підлогові та настінні варіанти продаються в одному комплекті. Виглядають вони як єдине ціле, оскільки зроблені в одному стилі та з однакового матеріалу.
  • Кутові шафи-пенали – це вузькі витягнуті у висоту конструкції, всередині яких розташовано кілька відділів. Це найвигідніший варіант для невеликих кімнат. Зазвичай у них зберігають різні дрібниці, а також білизна та рушники. Існує як підвісне, так і підлогове виконання. При другому варіанті пенал використовують як ємність для збирання брудних речей. За допомогою пеналу можна приховати деякі недоліки в кімнаті, наприклад труби.

Залежно від форми корпусу шафи, їх поділяють на трикутні, радіусні та трапецієподібні.

  • Трикутні складаються з трьох граней, тому такий варіант компактний.Дві сторони зістикуються з кутом кімнати, а третя фасадна сторона є дверцятами шафи.
  • Радіусним конструкціям характерна наявність дверей, які мають опуклий вигляд, створений за рахунок радіусних форм. Така конструкція виглядає об’ємно та незвично.
  • Трапецієподібні кутові конструкції складаються з більшої кількості сторін, це надає їм великої місткості. Існують шафи як із закритими, так і з відкритими гранями.