Білі меблі для ванної: огляд кращих моделей із сучасним дизайном

Білі меблі для ванної кімнати – вдалі поєднання світлих меблів (інтер’єр з фото прикладами дизайну)

Традиція оформляти ванну в білій колірній гамі склалася дуже давно. Класика жанру — біла стеля, на стінах біла плитка, дзеркало у білій рамі, білий текстиль, білі меблі у ванній кімнаті ніколи не виходять із моди.

Особливо актуальним є білий колір для маленьких приміщень, тому він особливо популярний серед господарів малогабаритних ванних кімнат. Дизайн ванної кімнати з білими меблями – це завжди стильно та елегантно.

Білий колір меблів для ванної

Білий колір асоціюється з чистотою, хоча в деяких білі приміщення викликають спогади про лікарняні палати або операційну. Для того, щоб біла ванна не була схожа на лікарняне приміщення, потрібно правильно підібрати елементи декору, освітлення і додати в оформлення відтінки інших кольорів.

На цьому фото білі меблі у ванній чудово гармоніюють з плиткою темного кольору. Сьогодні існує безліч дизайнерських ідей ванною у світлих тонах та білими меблями.

Головне, щоб правильно було підібрано оздоблювальний матеріал.

Білий сприяє зняттю стресу та стану умиротворення. Якщо є бажання прикрасити білу ванну яскравими елементами декору, потрібно звести їх до мінімуму.