Модульні вітальні (140 фото): гарні новинки сучасних модульних меблів з каталогу виробника

Модульні вітальні: переваги використання, фото цікавих моделей, комплектація, підбір меблів

Візитною карткою будь-якої квартири є вітальня. Саме ця кімната презентує смакові уподобання власників житла. Однак це приміщення має бути затишним і комфортним для проживання, оскільки саме тут сім’я проводить всі вечори, спілкуючись, розважаючись переглядом телепередач.

Гостині наших дідусів та бабусь вражали уяву масивними шафами, сервантами, наповненими дорогоцінними сервізами та кришталем. Тоді так було заведено, і це вважалося модним. Сьогодні власники квартир та будинків найбільш цінують практичність в організації життєвого простору, просторі та комфорті.

Використовуючи модульний комплект для вітальні, можна спробувати зробити це найважливіше приміщення і стильним, і функціональним.


Послуги модульних гарнітурів

Модульні комплекти для віталень є безліч функціональних блоків, які можна комбінувати в будь-якому довільному порядку.

Всі компоненти гарнітури виконані в єдиному стилі, тому за будь-якого розташування дисгармонія виникнути не може.

  1. Багатофункціональність.
  2. Практичність.
  3. Ергономічність.
  4. Простота експлуатації.

Основною перевагою модульної вітальні власники житла вважають можливість розташувати блоки за своїм власним унікальним планом. Для порівняння: купивши звичайний гарнітур, власник житла отримує заздалегідь обговорений комплект предметів.

Відмовитися від непотрібної речі – шафи, тумби, полиці, пенала, серванту – не можна. А якщо якогось потрібного предмета не вистачає, його згодом доведеться докуповувати, підшукуючи річ аналогічного дизайну та кольору.

На відміну від готових гарнітурів модульні є подобою дитячого конструктора, з якого можна зібрати все, що завгодно. Купуючи, вибирають потрібну кількість блоків певного типу, після чого розташовують їх у кімнаті на власний розсуд.

За допомогою підібраного комплекту функціональних частин можна якісно меблювати і маленьку, і середню, і величезну вітальню.img src=”/wp-content/uploads/54556er_320.jpg”>


Навіть в однокімнатній студії за допомогою модулів можна сформувати затишну гостьову зону, виділивши її територіально за допомогою різнокольорового оздоблення стелі та стін, стельових арок, прозорих перегородок, великого акваріума на тумбі, етажерки зі наскрізними полицями.

Ще однією перевагою модульних меблів є її мобільність. Всі предмети, що входять до комплекту, легкі, компактні, легко перевезти їх з магазину додому і розставити в потрібному порядку. При необхідності можна повністю перегрупувати створену композицію. Це дозволить періодично «освіжати» інтер’єр без купівлі нових речей.