Недорогі вітальні: 130 фото новинок дизайну з каталогу виробника

Недорогі вітальні: ТОП рейтинг кращих корпусних, м’яких, модульних меблів 2024 року

Гостина кімната — це обличчя цілого будинку. Саме з цього приміщення гості судять про господарів житла. Дана кімната повинна бути затишною та відповідати основним запитам як домашніх, так і гостей. Основний стиль інтер’єру формує грамотно підібрані меблі. Правильні елементи декору внесуть свій внесок у формуванні зовнішнього вигляду вітальні.

Різновид меблів

Щоб зробити грамотний вибір, слід ознайомитись із існуючими видами виробів. Популярні такі варіанти: корпусні меблі, модульні системи, м’які меблі.

Основний критерій вибору – висока якість. Завдяки цьому показнику меблі у вітальні простоїть тривалий період часу. Перед покупкою зверніть увагу на найпоширеніші варіанти меблевих виробів.

Модульні меблі для вітальні

Меблі, які розділяються на кілька частин, що переміщуються в межах набору, називають модульними. Такий вид часто вибирають дизайнери, які створюють мінімалістичний стиль інтер’єру.

Кожна частина такого комплекту нагадує принцип конструктора. У результаті збираються необхідні частини виробів, адаптуючи функціональність під різні приміщення.

Існує ряд предметів, що входять до модульної комплектації для вітальні.

  • Кутова або звичайна шафа;
  • Комод;
  • Вітрина;
  • Дзеркала;
  • Тумби;
  • Стелажі;
  • Столік.
Таким чином, замовник отримує широкий асортимент вибору меблевих предметів. Тож якщо покупець сам вибирає, що справді підходить у його випадку. Така гарнітура у вітальні виглядає оригінально та виконує всі необхідні функції.

  • Ключовою перевагою модульної системи є мобільність. Деталі незалежні один від одного, завдяки цьому можна вільно їх переміщати і трансформувати, відштовхуючись від своїх переваг.
  • В якості з’єднувачів використовуються спеціальні елементи кріплення. Деякі частини меблів можна розмістити окремо від основної гарнітури. Перед вибором модульних систем уточніть глибину та ширину домашнього приміщення.
  • В якості матеріалів для виготовлення виступає ламінат, ДСП, деревина та інші матеріали. Додатково застосовується скло, пластик чи металеві фурнітури. Для преміальних варіантів використається цілісний масив дерева.

Модульні пристрої значно заощаджують простір у приміщенні.

Придбавши модулі, власник житла вже повинен розраховувати, куди він їх поставить, яке завдання вони виконуватимуть. Тепер не треба боятися, що куплена шафа просто не поміститься у вітальні.