Недорогі вітальні: 130 фото новинок дизайну з каталогу виробника

Недорогі вітальні: ТОП рейтинг кращих корпусних, м’яких, модульних меблів 2024 року

Гостина кімната — це обличчя цілого будинку. Саме з цього приміщення гості судять про господарів житла. Дана кімната повинна бути затишною та відповідати основним запитам як домашніх, так і гостей. Основний стиль інтер’єру формує грамотно підібрані меблі. Правильні елементи декору внесуть свій внесок у формуванні зовнішнього вигляду вітальні.

Різновид меблів

Щоб зробити грамотний вибір, слід ознайомитись із існуючими видами виробів. Популярні такі варіанти: корпусні меблі, модульні системи, м’які меблі.

Основний критерій вибору – висока якість. Завдяки цьому показнику меблі у вітальні простоїть тривалий період часу. Перед покупкою зверніть увагу на найпоширеніші варіанти меблевих виробів.

Модульні меблі для вітальні

Меблі, які розділяються на кілька частин, що переміщуються в межах набору, називають модульними. Такий вид часто вибирають дизайнери, які створюють мінімалістичний стиль інтер’єру.

Кожна частина такого комплекту нагадує принцип конструктора. У результаті збираються необхідні частини виробів, адаптуючи функціональність під різні приміщення.

Існує ряд предметів, що входять до модульної комплектації для вітальні.

 • Кутова або звичайна шафа;
 • Комод;
 • Вітрина;
 • Дзеркала;
 • Тумби;
 • Стелажі;
 • Столік.
Таким чином, замовник отримує широкий асортимент вибору меблевих предметів. Тож якщо покупець сам вибирає, що справді підходить у його випадку. Така гарнітура у вітальні виглядає оригінально та виконує всі необхідні функції.

 • Ключовою перевагою модульної системи є мобільність. Деталі незалежні один від одного, завдяки цьому можна вільно їх переміщати і трансформувати, відштовхуючись від своїх переваг.
 • В якості з’єднувачів використовуються спеціальні елементи кріплення. Деякі частини меблів можна розмістити окремо від основної гарнітури. Перед вибором модульних систем уточніть глибину та ширину домашнього приміщення.
 • В якості матеріалів для виготовлення виступає ламінат, ДСП, деревина та інші матеріали. Додатково застосовується скло, пластик чи металеві фурнітури. Для преміальних варіантів використається цілісний масив дерева.

Модульні пристрої значно заощаджують простір у приміщенні.

Придбавши модулі, власник житла вже повинен розраховувати, куди він їх поставить, яке завдання вони виконуватимуть. Тепер не треба боятися, що куплена шафа просто не поміститься у вітальні.

Корпусні меблі для вітальні

Мається на увазі вид меблів з більш жорсткою основою (виглядає як панелі). До корпусних виробів відносять шафи, стінки та стелажі. У виробництві часто використовується масив або будь-які якісні породи дерева.

Сучасні корпусні меблі легко розуміються, що дуже зручно при транспортуванні. Особливо відчутно під час постійних переїздів з місця на місце. Щоб визначитися з вибором предметів для вітальні, вирішіть питання заздалегідь з особистими уподобаннями власника житла.
Широку поширеність в експлуатації набули такі предмети:

 • Корпусна стіна – багатофункціональний пристрій, що вміщає відразу кілька частин: шафа, тумба для домашнього кінотеатру; вітрина чудово підходить для розміщення декору, який доповнює інтер’єр; якщо багато книжок, знадобляться об’ємні полиці.
 • Шафа-купе — окремий елемент, який варто розташувати тільки у великому приміщенні. Звертаючи увагу на зовнішній вигляд, варто відзначити більшу висоту виробу (аж до стелі кімнати). Розсувний механізм дозволяє встановити меблі в кутку.
 • Стелаж — добре підходить для низки книг, вишуканого декору, світильників, відео- або аудіосистем.

Сучасні виробники пропонують широкий асортимент вибору корпусних меблів. З каталогів можна вибрати меблі в класичному, готичному або мінімалістичному стилях. Головним орієнтиром у цьому випадку є колірні поєднання та матеріали обробки. У результаті отримуємо оригінальний стиль вітальні.

М’які меблі у вітальню

У центрі будь-якої вітальні особливу увагу привертає диван, крісло або будь-який м’який виріб. Софа стане ідеальним рішенням, що відповідає загальним стилем інтер’єру.

У класичному стилі диван має бути однотонним, а крісла відповідати його кольору або контрасту. Інший підхід має на увазі використання м’якого куточка.

Таким чином вирішуємо одразу два завдання:

 • Немає потреби в покупці додаткового крісла;
 • Трансформація куточків надає додаткові спальні місця для гостей;

Розміри приміщення відіграють ключову роль у виборі. У великому приміщенні можна поставити крісла, пуфи, дивани. У невеликому приміщенні розумніше обійтися одним диваном. Не одна м’яка меблі наповнює вітальню. Сюди ж входить корпусна та модульна системи.
Зверніть увагу! Придивіться до оббивки дивану. Тканина повинна бути приємною на дотик, зносостійкою та міцною. Колір повинен гармонійно вливатись в інтер’єр.


Ігноруйте відповідні поєднання

Повертаючись до невеликого приміщення, слід пам’ятати про вибір кольору: тут підійдуть м’які меблі світлого тону. У просторих приміщеннях можна не боятися експериментувати із кольором. Відмінно підкреслюють оригінальність контрактних кольорів.

Як правильно розміщувати меблі у вітальні

У більшості випадків господарі вже дотримуються стандартних правил розміщення меблів. Серед таких постійних елементів вважаються: журнальний столик, тумба для телевізора та диван. Змінюється розташування бібліотек або шафи, щоб розширити наявний простір.

У маленьких кімнатах практично використовувати вбудовані меблі.
Дотримуйтесь наведених нижче рекомендацій для вибору відповідного місця:

 • Намалюйте на папері план кімнати. Враховуйте розміри приміщення та дотримуйтесь масштабу.
 • Так легко розрахувати необхідні розміри меблів для вітальні.
 • Позначте центр композиції. Тобто необхідно визначити центральну точку в кімнаті.
 • В якості неї підходить домашній кінотеатр, стелаж, диван або будь-який інший предмет.

Фото недорогих меблів для вітальні