Шафа для одягу у вітальню: варіанти шаф з описом популярних моделей

Шафа для одягу у вітальню (100 фото новинок): огляд найкращих моделей меблів з каталогу 2024 року

Класичним варіантом для встановлення шафи для одягу вважається спальна кімната. Але іноді йому бракує місця. Найкращим варіантом буде поставити шафу у вітальню.

Цей предмет меблів буде задавати тон всій кімнаті. Головне дотриматися стилістики в приміщенні, щоб всі предмети меблів і декору гармонійно вписувалися в інтер’єр.

Призначення шафи у вітальні

Гостина є кімнатою для відпочинку та прийому гостей, тому її не слід завантажувати меблями та аксесуарами. Але якщо доведеться сюди встановлювати шафу для одягу, то підібрати треба потрібний варіант. Правильно вибрана модель не займе багато місця.

Якою ж має бути шафа:

  1. Практичним та ергономічним. У ньому має бути багато місця для речей. Правильне розподіл одягу у шафі теж має значення.
  2. Важливий розмір. Не варто купувати у маленьку вітальню величезну шафу. Якщо речі не помістяться на полиці всі, можна знайти інші місця зберігання.
  3. Звернути увагу на відкривання дверцят у шафі. Можна вибрати варіант із розсувними прорізами: зручно і нікому не заважають.


Модель шафи підбирають за стилем оформлення кімнати. Наприклад, класика, що не поєднується з мінімалізмом. І шафа псуватиме стилістику в кімнаті.

Перед покупкою шафи слід вибрати місце, де він буде стояти. Тоді стане зрозумілим, який вигляд підійде.