Модульна стінка у вітальню – 120 фото новинок дизайну модульних меблів з каталогу виробника

Модульна стінка у вітальню – поради профі з вибору матеріалу виготовлення, плюси та мінуси використання, 120 фото

Більше 10 років тому модульні вітальні були громіздкими конструкціями, які займали більше половини площі. Їх виготовляли із бюджетної сировини. Майже всі моделі виконувалися в одному дизайні.

Вони були багатоярусним варіантом меблевої атрибутики, що дозволяє вмістити всі предмети побуту в одному місці.

Сучасні моделі модульних стінок відрізняються за розмірами, пристроєм і кількістю предметів. Давайте розберемося докладніше у перевагах та недоліках подібних меблів в інтер’єрі зони прийому гостей.
5 .jpg”>img src=”/wp-content/uploads/54556er_10553.jpg”>

Плюси модульної стінки

Така модель меблевого гарнітура вперше була винайдена в Європі. У 1950 року її активно використовували для оформлення житлового інтер’єру. Наприкінці 1970 року багатоярусна конструкція стала популярною на території нашої країни.

У пристрої використовували місткий комод, пенал для зберігання посуду, просторий стіл, кілька тумб. Таким чином, одна модель дозволяла істотно заощадити на придбанні меблів. Один екземпляр дозволяв повністю облаштувати кімнату.

Сучасні моделі також мають величезні переваги. Вони полягають у наступному:

  • Розмаїття габаритів. Сьогодні в меблевих відділах зібрані найкращі варіанти, що відрізняються один від одного дизайном, формою. Тут можна знайти моделі, що ідеально підходять для просторих і малогабаритних приміщень;
  • Модульні моделі можна змінювати в залежності від настрою. Завдяки перестановці кількох предметів у кімнаті з’являються нові деталі;
  • У продажу регулярно з’являються нові предмети, які можна використовувати для доповнення колекції;
  • Інноваційний дизайн.Виробники пропонують великий вибір моделей, виконаних у різних стилістичних напрямках. Таким чином, можна знайти класичну стінку або варіант у стилі мінімалізм.