Модульна стінка у вітальню – 120 фото новинок дизайну модульних меблів з каталогу виробника

Модульна стінка у вітальню – поради профі з вибору матеріалу виготовлення, плюси та мінуси використання, 120 фото

Більше 10 років тому модульні вітальні були громіздкими конструкціями, які займали більше половини площі. Їх виготовляли із бюджетної сировини. Майже всі моделі виконувалися в одному дизайні.

Вони були багатоярусним варіантом меблевої атрибутики, що дозволяє вмістити всі предмети побуту в одному місці.

Сучасні моделі модульних стінок відрізняються за розмірами, пристроєм і кількістю предметів. Давайте розберемося докладніше у перевагах та недоліках подібних меблів в інтер’єрі зони прийому гостей.
5 .jpg”>img src=”/wp-content/uploads/54556er_10553.jpg”>

Плюси модульної стінки

Така модель меблевого гарнітура вперше була винайдена в Європі. У 1950 року її активно використовували для оформлення житлового інтер’єру. Наприкінці 1970 року багатоярусна конструкція стала популярною на території нашої країни.

У пристрої використовували місткий комод, пенал для зберігання посуду, просторий стіл, кілька тумб. Таким чином, одна модель дозволяла істотно заощадити на придбанні меблів. Один екземпляр дозволяв повністю облаштувати кімнату.

Сучасні моделі також мають величезні переваги. Вони полягають у наступному:

 • Розмаїття габаритів. Сьогодні в меблевих відділах зібрані найкращі варіанти, що відрізняються один від одного дизайном, формою. Тут можна знайти моделі, що ідеально підходять для просторих і малогабаритних приміщень;
 • Модульні моделі можна змінювати в залежності від настрою. Завдяки перестановці кількох предметів у кімнаті з’являються нові деталі;
 • У продажу регулярно з’являються нові предмети, які можна використовувати для доповнення колекції;
 • Інноваційний дизайн.Виробники пропонують великий вибір моделей, виконаних у різних стилістичних напрямках. Таким чином, можна знайти класичну стінку або варіант у стилі мінімалізм.

Які елементи входять до складу

Перед покупкою модульної стінки фахівці рекомендують зробити виміри вітальні. Завдяки таким маніпуляціям вдається підібрати найбільш підходящу модель. Попередньо радять ознайомитися з пристроєм конструкції та предметами, які є у колекції.

Перевагою сучасних моделей вважають можливість придбання кількох елементів, що гармонійно вписуються в інтер’єр.

Особливу увагу варто приділити колірній палітрі та стилістичному оформленню. Щоб дизайн вітальні був гармонійним, рекомендується вибирати предмети, що поєднуються із загальним стилем всього будинку.

Які предмети є в колекції? Цей список містить:

 • Містка шафа. Цей предмет може бути різного розміру. В основі конструкції використовують розстібні або ролерні системи дверей. Фасади виготовляють із дерева, пластику, розжареного скла та ротанга. Перевагою такого предмета вважають його місткість. Він дозволяє зберігати більшу частину предметів та речей в одному місці;
 • Пенал. Дана конструкція вважається досить зручною та місткою для зберігання декоративних дрібниць, чайного сервізу, книг. Вироби з прозорими фасадами оснащені додатковим підсвічуванням, яке дозволяє виділити внутрішній вміст на загальному тлі;
 • Підлогові та підвісні тумби для телевізора. Майже всі колекції модульної стіни для вітальні оснащені тумбами для установки ТВ. Таким чином, вдається уникнути металевих кріплень на поверхні центральної стіни. Електричні дроти маскуються по задній стінці меблевої атрибутики. Сучасні вироби відрізняються між собою за дизайном, формою, розміром.

Підвісні конструкції оснащені додатковими металевими фіксаторами, що допомагають зафіксувати виріб на вертикальній площині;

 • Підвісні полиці. Вони призначені для зберігання фоторамок, дрібних декорацій та кімнатних кольорів;
 • Книжкова шафа. Його рекомендують купувати у випадку, якщо вітальня розташовується разом із робочим кабінетом;
 • Журнальний стіл. Він призначений для проведення чайних церемоній, зберігання літератури;
 • Стелажі. Вони виконуються на кшталт підвісних полиць.

Практично всі предмети відрізняються за розмірами та призначенням.

Різновиди модульних стін

Модульні вітальні дозволяють самостійно підібрати необхідну кількість предметів, виходячи з дизайну простору, його площі. Сучасні виробники пропонують кілька видів модульних стін для вітальні.

В свою чергу вони поділяються на:

 • Прямолінійні. Цей варіант вважають універсальним і найбільш затребуваним. Всі предмети та складові модульні вітальні розміщуються вздовж центральної стіни. Завдяки їм вдається візуально збільшити чи зменшити площу кімнати. Вони дозволяють встановлювати вироби в Г-образній або П-образній формі;
 • Кутові моделі. В цьому випадку в колекції присутні кутова шафа або пенал. Такі вироби рекомендують для облаштування невеликих віталень. Більшість предметів буде розміщено в одному з кутів;
 • Міні колекції. Такий варіант вважається чудовим рішенням для малогабаритних просторів. Така колекція складається із 2-5 предметів. Наприклад, полиця для книг, тумба для телевізора, прозорий пенал, підвісна шафа.

Кожен з різновидів модульної стінки підбирається з розрахунку габаритів простору.img src=”/wp-content/uploads/54556er_10765.jpg”>Які матеріали використовують

Модульна вітальня виготовляється із наступного списку матеріалів. До них належать.

Натуральна деревина. З неї виходять преміальні моделі, що мають безліч переваг.

 • Готові конструкції виходять міцними, довговічними та з естетичним зовнішнім виглядом.
 • Такі вироби мають екологічно чистий склад. Поверхня дерев’яної основи може бути захищена шпоном, покрита лаком або забарвленою.
 • Найкрасивішими вважають предмети, виготовлені з масиву червоного дуба, ліщини, вишні.
 • Сьогодні у продажу представлені моделі, що імітують поверхню деревини.
 • Внутрішня частина виготовляється з бюджетних МДФ та ДСП панелей. Поверхню покривають оболонкою зі шпону;

МДФ. Вироби з цього матеріалу мають збалансоване співвідношення ціни і якості.

 • Матеріал відрізняється своєю міцністю та безпекою.
 • Як правило, його поверхню покривають тонким шаром шпону;

ДСП. Моделі цього виду видаткової сировини вважаються бюджетними аналогами МДФ конструкцій.

 • Панелі виходять шляхом склейки великої стружки токсичними складами.
 • Вони під час недбалої експлуатації виділяють пари формальдегіду, регулярні контакти з яким провокує повільне отруєння.
 • Вироби з ДСП панелей дуже чутливі до підвищеної вологості. Недоліком такого виду сировини вважають створення простих форм.

На відміну від МДФ, основи кріплення в такому матеріалі менш стійкі до щоденної експлуатації.

Фото модульної стінки у вітальню