Коричневі шпалери в інтерєрі: 145 фото новинок дизайну із застосуванням коричневих відтінків в інтерєрі в сучасному стилі

Коричневі шпалери в інтер’єрі: правила поєднання та комбінування відтінків коричневого кольору із шторами, меблями, декором
Коричневий колір, незважаючи на те, що багато його відтінків відносяться до темних варіацій, популярний для інтер’єру. Він може бути одночасно спокійним, загадковим, розкішним та смачним.

Коричневий люблять за його універсальність: він чудово вписується в будь-який простір. Створити свій ідеальний інтер’єр у коричневій гамі нескладно. Насамперед можна придивитися до шпалер у цих тонах.

Як вибрати коричневі шпалери

Важливо вибрати відтінок коричневого для шпалер. Насамперед орієнтуються на площу та конфігурацію кімнати. Темні варіації коричневого, саме ті відтінки, що спливають в асоціаціях під назвою кольору, підійдуть не для кожного приміщення.Таким тонам потрібен простір. На маленьку, вузьку кімнату вони впливатимуть негативно. Для обробки скромних за розміром, неповноцінних по ширині приміщень краще використовувати варіанти, що йдуть у світлу сторону.

Коричневий тут може бути не основою, а доповненням. Наприклад, на білому тлі темні візерунки виглядають вдалі, створюють такий активний ефект.Незважаючи на розмір приміщення, не зайвим виявиться створення контрасту між кольором стін та інших поверхонь. Як мінімум стіни, підлога та стеля не повинні зливатися.

Роблячи ремонт, доведеться більше уваги приділити акуратності роботи. На коричневих стінах будуть добре видно нерівні стики, патьоки від клею.