Декоративні шпалери під цеглу в інтерєрі: 145 фото кращого дизайну та сучасних поєднань

Декоративні шпалери під цеглу в інтер’єрі: поради щодо вибору шпалер під цегляну кладку. Фото ідеї, як ефектно оформити кімнату

Оформляти стіни цеглою, навіть якщо це лише імітація цього матеріалу, стало модно. Використовують «оголений» дизайн не лише при оформленні інтер’єру лофт.

Варіант підійде кімнаті у скандинавському та навіть класичному стилі. Можна вигадати багато різних ідей, дати волю фантазії. Використовувати шпалери під цеглу – оптимальне рішення. Це зручно в усіх відношеннях.

Чому вибирають шпалери під цеглу

Від справжньої цегляної кладки під час ремонту часто відмовляються. Вона виглядає неакуратно та незатишно. Навіть імітацію за допомогою декоративної плитки вибирають нечасто.

Куди простіше віддати перевагу шпалерам, які будуть радувати схожим зовнішнім виглядом, але не завдадуть складнощів.

Вибравши цей варіант, не доведеться:

  • Жертвувати зайвими сантиметрами простору;
  • Шукати фахівця або самостійно намагатися виконати кладку;
  • Прибирати багато сміття після спорудження навіть невеликого відрізка стіни.Шпалери під цеглу зможе поклеїти будь-хто. У продажу представлені моделі різних цінових категорій та дизайнів. Стіна виглядатиме саме такою, якою вона постає в момент покупки полотна в магазині, ніяких каверз немає.

Шпалери можна декорувати будь-яку поверхню, за ними легко доглядати. Цей варіант називають “золотою серединою”. Він підходить більшості.