Декоративні шпалери під цеглу в інтерєрі: 145 фото кращого дизайну та сучасних поєднань

Декоративні шпалери під цеглу в інтер’єрі: поради щодо вибору шпалер під цегляну кладку. Фото ідеї, як ефектно оформити кімнату

Оформляти стіни цеглою, навіть якщо це лише імітація цього матеріалу, стало модно. Використовують «оголений» дизайн не лише при оформленні інтер’єру лофт.

Варіант підійде кімнаті у скандинавському та навіть класичному стилі. Можна вигадати багато різних ідей, дати волю фантазії. Використовувати шпалери під цеглу – оптимальне рішення. Це зручно в усіх відношеннях.

Чому вибирають шпалери під цеглу

Від справжньої цегляної кладки під час ремонту часто відмовляються. Вона виглядає неакуратно та незатишно. Навіть імітацію за допомогою декоративної плитки вибирають нечасто.

Куди простіше віддати перевагу шпалерам, які будуть радувати схожим зовнішнім виглядом, але не завдадуть складнощів.

Вибравши цей варіант, не доведеться:

 • Жертвувати зайвими сантиметрами простору;
 • Шукати фахівця або самостійно намагатися виконати кладку;
 • Прибирати багато сміття після спорудження навіть невеликого відрізка стіни.Шпалери під цеглу зможе поклеїти будь-хто. У продажу представлені моделі різних цінових категорій та дизайнів. Стіна виглядатиме саме такою, якою вона постає в момент покупки полотна в магазині, ніяких каверз немає.

Шпалери можна декорувати будь-яку поверхню, за ними легко доглядати. Цей варіант називають “золотою серединою”. Він підходить більшості.Розмаїття шпалер з імітацією цегляної кладки

У широкому асортименті шпалер з імітацією цегляної кладки не завжди просто розібратися під час вибору. Існують різні варіації, які підійдуть у тому чи іншому випадку.

Традиційні паперові шпалери з малюнком

Класичні паперові шпалери — найпростіший та економічний варіант. Вони, напевно, знайдуться в будь-якому магазині будівельних матеріалів.Малюнок на таких шпалерах може бути виконаний у різних кольорах.

 • Паперовий матеріал простий на зовнішній вигляд.
 • Цегляну кладку тут із натяжкою можна назвати імітацією, це лише малюнок.
 • Паперові шпалери мають невеликий термін служби.
 • Варіант успішно використовується в недорогих інтер’єрах. Ремонт із ними виглядатиме чистенько, але нудно.

Фактурні флізелінові шпалери

Для шпалер флізелінового типу характерна вища ціна. Вони добре імітують цегляну кладку, успішно приховують недоліки стінок. Існують варіанти під фарбування.

 • Під час ремонту можна зробити ставку на фактуру або колір. Флізелінові шпалери витримають не найкращі умови, але вимагатимуть догляду.
 • Вони успішно використовуються в житлових приміщеннях. Такі шпалери підійдуть для інтер’єрів різних рівнів.

Вінілові варіації

До вінілових шпалер зазвичай ставляться з настороженістю. Вони ефектні зовні, довго служать, добре коригують стіни.

При цьому такі шпалери не пропускають повітря.

 • Для комфортного перебування в приміщенні доведеться ретельно продумати систему вентиляції.
 • Тому вінілові шпалери найчастіше використовуються для оформлення нежитлових приміщень. Це можуть бути офіси та кафе.

Подібні шпалери дозволять створити цікавий інтер’єр, не доставлять складнощів при ремонті та подальшому догляді.

У яких кімнатах використовують декоративні шпалери

Розмаїття зовнішнього вигляду шпалер під цеглу відкриває великі можливості дизайну. Вигадані варіанти з матовою, глянсовою, структурною поверхнею. Шпалери під цеглу можуть імітувати цей матеріал різних форматів та кольорів.Тому обмежень для використання такої обробки не існує. Вона підходить для оформлення кімнат із будь-яким призначенням.

Декоративні шпалери в передпокої

Не дивно, що розмова про застосування шпалер під цеглу починається з передпокою. Це традиційне місце використання цього виду обробки. Тут шпалери можна поклеїти по всьому периметру або створити з їхньою допомогою акцент.

 • Для ремонту можна використовувати всі види матеріалу.
 • Якщо для дизайну вибрано цегляні шпалери натуралістичного вигляду не світлих відтінків, їх треба органічно вписати в загальну картину всього будинку.
 • Для спокійних інтер’єрів краще віддати перевагу світлим варіаціям.
 • Аналогично роблять, якщо передпокій маленький і вузький.

Декоративні шпалери у вітальні

Використовувати в інтер’єрі вітальні шпалери під цеглу не забороняється. Для цього приміщення найчастіше вибирають флізелінові або вінілові варіації матеріалу.

Необов’язково використовувати такі шпалери для оформлення всієї поверхні стін.

 • Імітація цегляної кладки може стати хорошим акцентом.
 • При цьому краще не звертати увагу на поверхню, оформлену таким чином, світло. Це може виявити обманку.
 • У вітальні чудово виглядають як білі, так і кольорові екземпляри.

Особливу увагу доведеться приділити стилістиці та меблюванню. Цегляна стіна приживається не в кожному інтер’єрі.

Декоративні шпалери в кухні

У кухні присутність цегляної стіни є доречною. Білі варіації можна розташувати по всьому периметру кімнати, а кольорові краще використовувати локально. Матеріал краще не розміщувати у робочій зоні.

 • Паперові варіації шпалер, та й вінілові теж, недоречні на кухні. Обережніше доведеться вибирати меблі.
 • У результаті не повинна створюватися строкатість інтер’єру.Найкращим вибором стануть предмети із дерева природних відтінків.
 • Якщо вирішено вносити в інтер’єр додаткові фарби, вони повинні бути помірними, нейтральними за характером.

Декоративні шпалери в спальні

Для цегляних стін у будинку спальня — найменш підходяще місце. Тут створювати інтер’єр треба особливо обережно. Цегляна стіна може стати акцентом. Розмістити її краще з боку ліжка.

Якщо вибір надається білим фактурним шпалерам, то допустимо обклеїти стіни всієї кімнати. Для створення затишної атмосфери відпочинку цегляну кладку доведеться врівноважити. Це можна зробити за допомогою текстилю. Для інтер’єру спальні використовують лише флізелінові шпалери.

Декоративні шпалери в дитячій кімнаті

Думаючи використовувати шпалери під цеглу в дитячій, треба орієнтуватися на вік та психологічний стан дитини. Таке рішення більше підходить старшим дітям. Зазвичай це підлітки, хлопчаки.

Не треба йти на поводу у чада, яке може наполягати на необхідності цегляних стін у всій кімнаті. Варіант краще використовувати тільки як акцент. Особливо, якщо йдеться про кольорові, темні рішення.

Цегляна стіна в кімнаті – модний хід. Це можливість створити свій особливий інтер’єр. Існують різні шляхи досягнення поставленої мети. Не треба поспішати, краще все добре обміркувати. Ретельна оцінка інформації, перегляд фото з готовими інтер’єрами просто необхідні.

Фото декоративних шпалер під цеглу в інтер’єрі