Підготовка стін до поклейки шпалер: покрокова інструкція для початківців, як вирівняти та підготувати стіни своїми руками до поклейки шпалер

Підготовка стін до поклеювання шпалер своїми руками: керівництво, чим обробити, як вирівнювати стіни з бетону або гіпсокартону під шпалери

Облаштування інтер’єру будинку чи квартири – це дуже важливий процес, адже від нього залежатиме зовнішній вигляд кімнат та загальна атмосфера всього будинку. Одним з найважливіших етапів облаштування є поклейка шпалер.

Навіщо потрібна підготовка стін під шпалери

Важливість цього процесу обумовлена ​​тим, що шпалери задають колірний тон усьому приміщенню. При цьому варто зазначити, що технології поклейки цього матеріалу дуже сильно змінилися за останні три десятиліття, тому перед поклейкою вам потрібно вивчити всі способи та методи поклейки.

Одним із важливих етапів поклейки є підготовка стіни, адже від цього залежатиме якість поклейки та зовнішній вигляд усієї стіни. Багато хто нехтує цим етапів, що є дуже необачним рішенням, адже шпалери, які поклеєні на непідготовлену стіну, довго не протриматися.

При цьому такі процедури є не дуже складними, що дозволяє проводити з власноруч без втручання спеціаліста. Все ж таки, вам потрібно вивчити покрокову інструкцію з поклейки, щоб не допустити помилок.

Загалом процес підготовки стіни складається з декількох заходів, до списку яких входять: видалення минулого матеріалу, очищення стін від застарілих шарів фарб, процес ґрунтування стіни та процес шпаклювання стіни.