Флізелінові шпалери в інтерєрі: фото дизайну, кращих новинок, ідей та прикладів поєднань шпалер на флізеліні з інтерєром

Флізелінові шпалери в інтер’єрі: види, плюси та мінуси покриття для стін на флізеліновій основі, властивості матеріалу (110 фото)

Флізелінові шпалери – це довговічні та прості у поклейці вироби. Якщо вільного часу дуже мало, а домочадці мріють про швидке перетворення кімнати, це ідеальне рішення.

Завдяки шпалерам чотири стіни можуть набути абсолютно нового вигляду. Широкий вибір візерунків дозволяє придбати щось унікальне і ідеальне.

Флізелінові шпалери – це сучасні шпалери з широким спектром застосування та високої якості, тому і вартість на них висока. Паперові вироби на флізеліні будуть дешевшими. Однак їх застосування рідше, ніж вінілові, через меншу стійкість до зовнішніх факторів.

Що таке флізелінові шпалери

Флізелін – це поліефірний нетканий матеріал, виготовлений шляхом склеювання або термічного з’єднання синтетичних волокон. Він зазвичай використовується для додання жорсткості та моделювання одягу та текстильних виробів.

Флізелінові шпалери були створені як відповідь на паперові шпалери, які важко укладати та легко пошкодити. Нижній шар з поліестеру забезпечує захист та посилення. Завдяки цьому шпалери міцніші, еластичніші, тому вони не так легко мнуться і рвуться.

  • Окрім зміцнювальних властивостей, флізелінові шпалери також легко клеяться.
  • Їхня нижня частина вже покрита клеєм, тому його потрібно нанести лише на стіну.
  • Необов’язково мати спеціальний стіл або чекати, поки клей почне схоплюватися.


Коли людина не має досвіду поклейки шпалер, це полегшує процес. Флізелінові шпалери здатні прищепити любов до ремонту навіть непрофесіоналу.