Фотошпалери у сучасному інтерєрі: найкращі фото приклади та поєднання. Поради щодо вибору, актуальні варіанти в оформленні інтерєру

Фотошпалери у сучасному інтер’єрі: вітальні, спальні, передпокої чи дитячої. Огляд красивих ідей використання у дизайні

В інтер’єрі будинку фотошпалери стали модними у пострадянські дев’яності роки. У багатьох квартирах на стінах можна було бачити великі пейзажі – зображення озер, осінніх берез чи пальм на березі океану.

Але такі шпалери перебудовного зразка не дуже довго протрималися. Причиною тому була невисока їхня якість. На них легко залишалися плями, вони вигоряли та стирали, – словом зарекомендували себе як недовговічні.

У сучасних матеріалів значні плюси порівняно з їхніми попередниками. Вони відрізняються світло- і вологостійкістю, а також чудовою якістю зображення: технічний прогрес послужив удосконаленню фотопокриттів. Особливо сьогодні вражають реалістичністю фотошпалери 3Д, фрески. До того ж, готові покриття існують у великому асортименті, на різний смак. А ще є можливість замовити ексклюзивну «картину». Допустимо, перші мистецтва сина, доньки, онуків.

Здатність покращити якість сприйняття – створити позитивний настрій, зорово збільшити кімнату, зонувати простір – призводить нині до зростання популярності фотошпалер серед інших оздоблювальних матеріалів.