Дизайн кухні-вітальні: огляд кращих рішень суміщення, зонування та планування кухні-їдальні та вітальні кімнати (125 фото ідей)

Дизайн кухні-вітальні: основні методи зонування та суміщення кухні із залом. 125 фото готових проектів у сучасному стилі

Виконання кухні, поєднаної з вітальнею, користується популярністю. Це рішення для динамічних людей, які прагнуть єднання з сім’єю.

Варіант відмінно підходить тим, хто має скромну площу житла. Існує багато способів та секретів оформлення кухні-вітальні, спрямованих на забезпечення гармонійного результату.

Головні принципи оформлення кухні-вітальні

Для отримання красивого та комфортного простору не треба докладати багато зусиль. Досить дотримуватися простих рекомендацій, які дають дизайнери.


Правила зонування кухні та вітальні

Намагаючись створити оптимальну кухню-вітальню, багато хто чомусь прагне строго розмежувати зони з різним функціональним призначенням. У результаті виходить єдина кімната, «зліплена» зі шматків. Загальна картина у такому просторі вимальовується слабо.


Це головна помилка невмілих оформлювачів.Для кращого результату вдалим буде виконання інтер’єру в єдиному стилі. Простір з’єднують, а не розмежовують. Поділ зон виконують умовно та обережно.