Дизайн штор для кухні: 200 фото новинок та кращих варіантів штор для кухні. Підбір матеріалу тканини, кольору, дизайну та стилю

Дизайн штор для кухні: ТОП-200 фото найстильніших новинок 2024 року для сучасної кухні (поради, які і як краще повісити)

В облаштуванні інтер’єру будь-якого приміщення, у тому числі кухні є велика кількість нюансів. Важливе значення має розташування меблевого гарнітуру, дизайн меблевих фасадів, що переважає колірна гама.

Особлива увага приділяється вибору штор, які виконують захисну, практичну та декоративну функції. Текстильне або паперове полотно прикриває приміщення від надміру яскравого світла та комах, частково поглинає вуличний шум.

Вимоги до шторів для кухні

Будь-який предмет інтер’єру, який вибирається для кухонної або столової зони, повинен відповідати низці вимог. Пов’язано це правило з особливостями експлуатації кухонної зони, великою кількістю насиченої водяної пари, кіптяви та жирного нальоту.

Якими мають бути штори для даного приміщення:

  1. Не слід вибирати надто довгі полотна, які будуть збирати в складках бруд та пил.
  2. Кухонні фіранки доводиться прати набагато частіше, тому краще віддати перевагу досить міцному матеріалу.
  3. Штори, пошиті із виключно синтетичних тканин, швидко втратить колір при частих праннях. Природні тканини, навпаки, тримають колір, але швидко піддаються усадці.Найбільш оптимальним варіантом є вибір фіранок із комбінованих ниток, наприклад, з додаванням акрилу.
  4. Вибираючи дизайн, краще виявитися від французьких або австрійських моделей, які відомі великою кількістю складок. У складках завжди накопичується пил і бруд, для видалення якого знадобиться час і спеціальні засоби для чищення.

Чудовим рішенням для кухні є придбання рулонних штор, для яких можна регулювати висоту розташування захисного екрану. Такі моделі зазвичай розбірні, і завжди можна замінити екран на нову деталь.