Дизайнерські кухні: фотогалерея із 200 фото ідей. Новинки дизайну інтерєру 2022 року (красиві та найрозкішніші приклади)

Дизайнерські кухні: фотогалерея з найкращими прикладами для ремонту кухні. Добірка реальних проектів у сучасному стилі

Якщо ви також хочете змінити свій будинок, зверніть увагу на дизайнерські кухні, які цього року домінують.

Мармур на кухні

Якщо ви можете включити в інтер’єр кухні тільки один акцент, зробіть ставку на мармур. Найкраще це камінь з виразними прожилками, який справляє дуже розкішне враження і, таким чином, може надати вашій кухні абсолютно нового вигляду.

Не обов’язково купувати дорогий справжній, можна зробити венеціанську штукатурку під мармур або купити плитку з достовірним малюнком.Мармур підходить для поєднання з іншими видами каменів, полірованих поверхонь, металів та дерева. Досить легко перенести його в кухню — можна змінити робочу поверхню, вибрати мармурову раковину або викласти острів цим розкішним каменем.

Оздоблення кухні деревом

На мить дерево відійшло від слави кращого меблевого матеріалу, щоб повернутися на повну силу. Цього року віддавайте перевагу тонкій та світлій деревині ясена, який добре поєднується з будь-якими іншими породами.

Волоський горіх також є популярною деревиною. Він має насичений темний колір, тонку структуру та справляє природно тепле враження.


Не даремно його використовують в інтер’єрах, які мають справляти враження розкоші. І як завжди, дубові панелі справлять враження ґрунтовності та рустикальності, перенесуть сімейну вечерю за часів Чехова чи Островського.

Темні кольори для кухні

Чорний колір на кухні часто не береться до уваги, але він може зіграти важливу роль. Основою для використання цього кольору є достатній розмір кухні – темні кольори зазвичай оптично зменшують простір.


Чорний колір використовуватиметься на стінах, побутовій техніці та панелях шаф. Він добре поєднується з деревом, а також іншими сучасними матеріалами.

Нетривіальні поєднання кольорів

Забудьте про правила поєднання різних кольорів. Кухня пропонує безліч можливостей скористатися несподіваними колірними варіаціями, чи це стіни, шафи, побутова техніка, підвіконня, підлога.

  • Найпростіший і найдешевший варіант — пофарбувати стіну, яку легко змінити, коли колір вам набридне.
  • Вибір кольору – це досить особиста справа, не залишайте його на розсуд інших.
  • Кожен може побачити інший відтінок, і результат може не підійти всім.Фарба на стінах повинна триматися близько п’яти років, тому не шукайте актуальних тенденцій, а шукайте вічний відтінок.

Кухонний гарнітур без ручок

Останні сучасні тенденції диктують єдиний елегантний вигляд кухонного гарнітура, без засилля гострих кутів. Це означає, наприклад, що шафи не видно ручки. Отже, якщо ви думаєте про новий кухонний гарнітур, зосередьтеся на цьому напрямку.

Технологічний прогрес пропонує безліч можливостей обійтися без видимих ​​ручок на верхніх та нижніх шафах. Ви можете відкрити шафи, злегка натиснувши на них або вибрати втоплені ручки. Крім того, вони можуть бути покриті контрастними кольорами та матеріалами.Кладова або багатоярусний пенал

Кладові були частиною кухні протягом століть, а останніми роками вони стали використовуватися безпосередньо на кухні як предмет меблів. Вся їжа знаходиться в одному місці і не займає місця у навісних шафах, а значить, місце для зберігання краще організовано.

Якщо у вас є комора, вам може не знадобитися стільки шаф на стіні, що дає можливість розвантажити стіни, красиво їх пофарбувати або навіть повісити на них витвір мистецтва. Таким чином, кухня перетворюється на зовсім інше місце для життя.

Наявність усіх припасів в одному місці дає ще одну перевагу: ви краще знаєте, що потрібно купувати.

Якщо ж немає можливості виділити окреме приміщення для зберігання, то варто задуматися про багатоярусний пеналь або навіть окрему стінку, повністю зашиту шафами. У частині з них, особливо там, де зберігаються спеції та сипучі продукти, краще додати висувні скриньки, так значно зручніше.

Золоті акценти

Якщо ви хочете створити розкішну кухню, не бійтеся використовувати цей колір на кухонній стійці. Його можна використовувати, наприклад, у кранах або умивальниках.

Нетривіальним рішенням буде раковина золотого кольору, причому як у кухні стилю бароко, так і сучасний варіант із чорними стінами та темними панелями під деревину.Відкрита кухня

Дизайнери помічають ще одну тенденцію. Наразі люди прагнуть створити затишний будинок, тому верхні закриті шафи зникають з ліній та замінюються вітринами чи навіть полицями.

  • Приміщення ретельно оформлені, виставлені декоративні предмети або кулінарні книги, тому простір виглядає індивідуально, і ви раптово почуваєтеся в ньому «як удома».
  • Підвішені до стелі світильники – це більше, ніж просто практичний аксесуар. Освітлення над кухонним столом є декоративним елементом всього приміщення, тому однозначно залежить від його вибору.Продовженням концепції відкритої кухні є наявність усіляких підвісних систем, які полегшують доступ до кухонного начиння та дозволяють розмістити на полицях декоративні елементи.

Підвісна система для кухні

Коли вам потрібен огляд, коли спеції захаращені у шафах, ми витрачаємо багато часу на пошук необхідних інструментів та інгредієнтів.

Підвісні системи – практичне і в той же час елегантне рішення, яке ви використовуватимете не тільки на маленькій кухні. Це заощаджує місце і водночас дозволяє часто виставляти красиві дизайнерські кухонні аксесуари, які інакше були б заховані в ящиках або шафах.

Найчастіше використовуються підвісні конструкції, що розміщуються на стрижнях, прикріплених або до стіни, або до меблів. Потім на них вішають різні ємності, корзини або ящики, в яких можна все зберігати акуратно.

Ви можете повісити кухонне начиння, чашки та кухлі, а також рукавички та рушники на решітку, використовуючи окремі гачки.

  • Підвісні диспенсери для паперових рушників — теж відмінний гаджет, який перетворить хаос на порядок.
  • Дуже практичні різні види петель, які можна розмістити поверх кухонних дверей та за допомогою яких можна акуратно зберігати громіздкі кришки.
  • Ножі чудово зберігаються на магнітній планці, яка веде мовлення на самому видному місці і дозволяє зберегти порядок.Фото дизайнерських кухонь (новинки 2022 року)