Шафа, що вбудовується в спальню: якими бувають і як правильно вибрати? 150 фото ідей дизайну та вдалого планування

Вбудована шафа в спальню: стильні рішення та різновиди шаф. Фото ідеальних варіантів розміщення меблів

У сучасному дизайнерському світі з’явилося дуже багато незвичайних предметів інтер’єру. Різні технології виготовлення, кольори, форми. Кожен зможе знайти щось для себе.

Особливим попитом користуються ті прилади, які, крім свого привабливого зовнішнього вигляду, відрізняються широким функціоналом та високою практичністю. Прикладом такого предмета інтер’єру є шафа, що вбудовується в спальну кімнату.

Це відносно нове дизайнерське рішення, яке ще не пройшло перевірку часом. Але великі перспективи такого предмету інтер’єру змушують збільшуватися його популярність серед покупців.

Особливості та переваги вбудованих меблів

Щоб зрозуміти навіщо взагалі купувати вбудовану шафу в свою спальню, які це може дати переваги, слід розглянути кілька відмінних рис цього предмета інтер’єру.

Головним плюсом, зрозуміло, є економія місця. На відміну від стандартних шаф-купе стандартного планування, шафа, що вбудовується, встановлюється в спеціальну «кишеню» в стіні.

Це означає, що він не займає ні міліметра зайвого місця і робоча площа кімнати залишається такою ж.Це дуже практично і зручно, адже можна використовувати місце, яке ви заощадили, для решти облаштування кімнати та створення більш цілісної композиції.

Іншою відмінною рисою подібних шаф є його вкрай привабливий і солідний зовнішній вигляд. Справді, у шаф, що вбудовуються, є якась власна естетика, яка виділяє їх на тлі аналогів.

Підсумкова композиція кімнати з такими шафами виглядає дуже сучасно, нестандартно і респектабельно. Недарма основну свою популярність такі меблі знайшла у країнах Скандинавії, де естетика інтер’єру відіграє далеко не останню роль.

  • Кроме всього описаного вище, шафи, що вбудовуються, вкрай універсальні.
  • Вони підходять для маленьких кімнат, адже не займають багато місця та сильно збільшують практичне застосування невеликого приміщення.
  • Але встановлення шафи в масштабну спальню теж буде вкрай непоганим рішенням.
  • Здесь все залежить від розмірів та параметрів самої шафи.
  • Якщо у вас невелика кімната, то найкраще підійде вбудована шафа-купе з великим панорамним дзеркалом.
  • Вона буде відображати в собі весь решту інтер’єру кімнати і візуально збільшить простір у кімнаті в кілька разів.

Функціонал вбудованої шафи також не можна забувати.Оскільки подібні меблі з’явилися порівняно недавно, якщо зіставляти з аналогами, вони спочатку мали досить широкий функціонал.

Окрім звичних полиць та вішалок для одягу, у вбудованих шафах можна зберігати постільну білизну, взуття, якісь не надто потрібні на даний момент речі. Можна облаштувати там цілу вбиральню.