Коричнева спальня: ТОП-150 новинок дизайну та ексклюзивних ідей з оформлення інтерєру спальної кімнати у коричневих відтінках

Коричнева спальня: реальні фото готових проектів, практичні поради щодо підбору колірних комбінацій та стилю

Спальна кімната — місце відпочинку та відновлення втрачених за день сил та енергії. Спальня має бути максимально комфортною та розташовувати до сну.

Якщо ви добре не відпочинете вночі, то на весь наступний день вам гарантовано низьку працездатність, втому та дратівливість.

Перед початком ремонту ви повинні серйозно підійти до питання, якого кольору буде ваша спальня? Розберемо переваги спальні в коричневих тонах.

Коричневий колір та його значення

Коричнева — колір землі, кава, кориці, кори дерев, чаю, колір тепла та стабільності. Цей колір асоціюється з деревом, а дерево – це затишок, домівка, спокій. Коричневий колір шоколаду, такий же теплий і елітний.

Лікарі з’ясували, що коричневий колір розслаблює втомлені очі, дарує почуття захищеності, спокою, стабільності, це вагома причина надати перевагу цьому кольору в оформленні вашої спальні.
Коричневий колір чудово підійде для оформлення спальні в класичних стилях, таких як рококо, бароко, класицизм. Добре буде і в колоніальному стилі, а ось для стилю хай-тек не зовсім вдалий вибір через те, що він надто насичений.

Коричневий добре поєднується зі світлими, молочними тонами, любить золотисті та бронзові елементи декору та фурнітури.