Спальня в хрущовці: ТОП-150 фото

Спальня у хрущовці: особливості облаштування маленької спальної кімнати + реальні фото проектів з готовим оформленням

Ремонт у квартирі – це дуже трудомісткий процес, який потребує великих витрат абсолютно всіх ресурсів. Починаючи від часу та сил, закінчуючи, зрозуміло, фінансами.

Більшість міст колишнього Радянського Союзу мають величезну кількість житлових комплексів із хрущовок. Історія появи таких забудов досить відома.

За часів, коли при владі в країні стояв Микита Сергійович Хрущов, була гостра необхідність швидко та недорого заселити максимальну кількість робітників. При цьому основним завданням була економія місця.

Тоді з’явилися багатоповерхові квартирні будинки, які так і називали — хрущовка. Після розпаду СРСР ці будинки не стали перебудовувати та реконструювати, за рідкісними винятками у вигляді великих міст та багатих районів.

Такі будинки зроблені трохи незвично, і будова кімнат там теж відрізняється від аналогів. Тому правильне оформлення та ремонт безпосередньо в спальнях, що знаходяться у цих багатоповерхових будинках, відрізняється від загального стандарту.

Якщо ви проживаєте саме в таких будинках, то вам рекомендується ознайомитися з представленим блоком інформації з цієї теми.