Дизайн спальні з балконом: 145 фото ідей та прикладів спальні поєднаної з лоджією у сучасному стилі оформлення

Дизайн спальні з балконом: фото варіантів ідеального суміщення, зонування та планування спальні з лоджією або балконом

Оформлення спальної кімнати у приватному будинку – це окреме мистецтво. Інтер’єри подібних кімнат у квартирах та приватних приміщеннях разюче відрізняються один від одного. І це цілком нормально, різні планування, зонування, параметри довжини та товщини стін.

Але серед обох категорій велику популярність набирає незвичайне дизайнерське рішення. Суть його в тому, що спальня з’єднана з балконом і виходить надзвичайно незвичайна і приваблива композиція.Якщо ви затеяли ремонт і любите експериментувати в цій справі, або ж просто є бажання внести новизну в застарілий інтер’єр, цей варіант вам ідеально підійде.

Переваги суміщеного інтер’єру

Зрозуміло, свою популярність об’єднання лоджій та спальної кімнати набуло не просто так. Це вкрай практичне та нескладне у своєму втіленні рішення.

Він має ряд вагомих переваг, які будуть описані нижче:

  • Збільшення робочого простору всього приміщення. Хоча місця ви виграєте і не так багато, але все одно який плюс у цьому є.Навіть якщо ваша лоджія або балкон не має значних розмірів, то об’єднання зі спальною кімнатою все одно розширить функціональну зону кімнати і нестиме за собою велику практичну вигоду.
  • Перевага у висвітленні. Найчастіше у звичайних спальних кімнатах стандартного планування розташовано кілька вікон, скріплених разом. Всі вони невеликі та світла в кімнату проникає щонайменше. Так, можна заперечити, що для спальні це і не потрібно, приглушене освітлення і має бути присутнім у цій кімнаті. Але іноді, все ж таки, осяяти кімнату сонячним світлом потрібно, особливо якщо приємна погода дозволяє це зробити. І спальня з балконом чудово для цього підходить. Через лоджію, приєднану до спальної кімнати, вона проникає в рази більше світла, що дає перевагу в освітленні в порівнянні з аналогами в кілька разів.


Великий простір для творчості. Цей плюс, по суті, випливає із попереднього.

  • Через те, що після об’єднання загальна кімната досить простора, можна придумати як незвичайно її облаштувати.
  • Будь-яка творча особистість завжди знайде застосування звільненого місцяГоловне, пам’ятати, що не варто переборщувати, занадто багато меблів та інших елементів декору ніколи не створять приємної картини за підсумком, якщо вони не поєднуються між собою.

Завжди дотримуйтесь деяких правил мінімалізму, незалежно від того, в якому стилі виконано вашу спальну кімнату. Зайва химерність та багатошаровість не вітається в жодному з дизайнерських напрямків.