Дизайн спальні з балконом: 145 фото ідей та прикладів спальні поєднаної з лоджією у сучасному стилі оформлення

Дизайн спальні з балконом: фото варіантів ідеального суміщення, зонування та планування спальні з лоджією або балконом

Оформлення спальної кімнати у приватному будинку – це окреме мистецтво. Інтер’єри подібних кімнат у квартирах та приватних приміщеннях разюче відрізняються один від одного. І це цілком нормально, різні планування, зонування, параметри довжини та товщини стін.

Але серед обох категорій велику популярність набирає незвичайне дизайнерське рішення. Суть його в тому, що спальня з’єднана з балконом і виходить надзвичайно незвичайна і приваблива композиція.Якщо ви затеяли ремонт і любите експериментувати в цій справі, або ж просто є бажання внести новизну в застарілий інтер’єр, цей варіант вам ідеально підійде.

Переваги суміщеного інтер’єру

Зрозуміло, свою популярність об’єднання лоджій та спальної кімнати набуло не просто так. Це вкрай практичне та нескладне у своєму втіленні рішення.

Він має ряд вагомих переваг, які будуть описані нижче:

 • Збільшення робочого простору всього приміщення. Хоча місця ви виграєте і не так багато, але все одно який плюс у цьому є.Навіть якщо ваша лоджія або балкон не має значних розмірів, то об’єднання зі спальною кімнатою все одно розширить функціональну зону кімнати і нестиме за собою велику практичну вигоду.
 • Перевага у висвітленні. Найчастіше у звичайних спальних кімнатах стандартного планування розташовано кілька вікон, скріплених разом. Всі вони невеликі та світла в кімнату проникає щонайменше. Так, можна заперечити, що для спальні це і не потрібно, приглушене освітлення і має бути присутнім у цій кімнаті. Але іноді, все ж таки, осяяти кімнату сонячним світлом потрібно, особливо якщо приємна погода дозволяє це зробити. І спальня з балконом чудово для цього підходить. Через лоджію, приєднану до спальної кімнати, вона проникає в рази більше світла, що дає перевагу в освітленні в порівнянні з аналогами в кілька разів.


Великий простір для творчості. Цей плюс, по суті, випливає із попереднього.

 • Через те, що після об’єднання загальна кімната досить простора, можна придумати як незвичайно її облаштувати.
 • Будь-яка творча особистість завжди знайде застосування звільненого місцяГоловне, пам’ятати, що не варто переборщувати, занадто багато меблів та інших елементів декору ніколи не створять приємної картини за підсумком, якщо вони не поєднуються між собою.

Завжди дотримуйтесь деяких правил мінімалізму, незалежно від того, в якому стилі виконано вашу спальну кімнату. Зайва химерність та багатошаровість не вітається в жодному з дизайнерських напрямків.

Недоліки суміщеного інтер’єру

Але таке дизайнерське рішення має свої недоліки. Їх небагато і вони менш значні порівняно з плюсами. Але це в жодному разі не означає, що їх не потрібно враховувати під час оформлення інтер’єру. Ігнорування цих вад може призвести до великих проблем.

Вартість. Ця проблема стосується всіх сучасних дизайнерських рішень.

 • До недавнього часу об’єднання балкона та спальної кімнати було просто неможливим з технологічної та виробничої точки зору.
 • Але зараз, коли випускаються сучасні будівельні матеріали та розвиток дизайну просунулося далеко вперед, втілити таку ідею в життя було можливо.
 • Мінусом, як уже було сказано, стала вартість такої розкоші. У Росії існує мало будівельних компаній, які швидко та якісно здійснюють такі роботи та беруть за свою працю вони чималих коштів.
 • Тому, якщо ви вирішили доповнити інтер’єр своєї квартири або приватного будинку таким незвичайним дизайнерським рішенням, то доведеться підготувати значний бюджет.


Необхідність додаткового утеплення. При об’єднанні лоджій та спальні неминуче проникненню в кімнату великої кількості повітря.

 • Це не дуже відчутно, якщо квартира знаходиться в теплих місцях, де завжди є приємна температура повітря.
 • Але взимку, в період заморозків, може бути вкрай неприємно, адже в кімнаті постійно буде дуже холодно.
 • Ці неполадки запобігають лише установці спеціального утеплюючого шару, який теж коштує чималих грошей.
 • Це додає видатків у і без цього значний список витрат на реалізацію такого дизайнерського рішення.


Розстановка меблів для сумісної спальні

Мало просто правильно виконати роботу по об’єднанню, після цього постає завдання у правильному розміщенні меблів по периметру кімнати, що утворилася.

Найчастіше, підсумкове приміщення виходить середніх розмірів і сильно заполонити його меблями виходить досить проблематично.

Проте, кілька порад з цього приводу дати вдасться.

 • По-перше, всі елементи меблів найкраще підбирати прямокутними та довгастими.
 • Це дуже практичне і заощаджує купу місця в кімнаті. Також, якщо є можливість, дуже корисним буде облаштувати окрему вбиральню.
 • Займає вона, як правило, стільки ж місця, скільки класична шафа-купе, але набагато практичніша і корисніша за свій аналог.
 • На балконі можна встановити робочий стіл, комод та зробити з нього якийсь кабінет.
 • Це дуже популярне рішення, яке часто застосовують у сучасних європейських країнах. Особливо ця естетика цінується у Скандинавії.


Можна піти зворотним шляхом і розмістити невелике ліжко в лоджій, а спальню переробити під повноцінний кабінет з робочим столом, диваном для відпочинку, комп’ютером тощо.

Це менш поширене, але теж цікаве рішення. Підійде, якщо ви живете один і вам цілком вистачає одного невеликого ліжка.

Декор та освітлення в спальні з балконом

Після того, як було розглянуто все основне, можна поговорити про додаткові аксесуари у вигляді незначних елементів декору та предметів освітлення.

Найбільш естетичним і практичним буде встановити центральне освітлення в районі розташування лоджій або переходу між двома кімнатами.

Можна додати глибини освітлення за допомогою світлодіодної стрічки по периметру кімнати. Що стосується різних предметів інтер’єру, то можна доповнити загальну композицію різними лампами, канделябрами тощо. Головне, щоб було витримано загальний стиль кімнати.

Фото дизайну спальні з балконом