Спальня 13 кв. м. – 150 фото реальних прикладів дизайну, планувань та незвичайних поєднань в інтерєрі спальної кімнати

Спальня 13 кв. м: новинки дизайну та приклади гарного оформлення інтер’єру. 150 фото вдалих планувань, зонування та поєднання

Зробити гарний дизайн у спальні 13 кв. мені складно. У кімнаті такої площі достатньо місця для втілення різних ідей. При цьому не треба замахуватися на варіанти, що потребують особливого простору.

Визначитись з варіантом дизайну, зробити планування та правильне втілення задуманого легко, орієнтуючись на поради дизайнерів.

Головні принципи оформлення правильної спальні

Для створення правильного інтер’єру спальні треба постаратися особливо. Це приміщення потребує атмосфери, яка допоможе розслабитися, відпочити. Кожен сам визначає особливості того інтер’єру, який буде йому комфортним та приємним.

Затишок у приміщенні створюють у різний спосіб. Це не лише використання текстилю, та й дизайн всієї кімнати. За допомогою кольору, матеріалів обробки, малюнку та інших складових ремонту можна створити певний настрій.


Не треба забувати про зручність простору. В інтер’єрі має бути все, що потрібно для сну, відпочинку і супутніх призначенню приміщення справ.