Натяжні стелі в спальні (150 фото): найкращі ідеї дизайну та красиві новинки з вдалим поєднанням кольору стелі з інтерєром

Натяжні стелі в спальні: фото красивих варіантів глянцевих та матових, з підсвічуванням та без багаторівневих натяжних стель

Натяжні стелі можуть стати не лише приємним доповненням до інтер’єру. Вони довговічні, практичні, дозволяють створити будь-який антураж і прикрасять найменше приміщення.

Переваги натяжних стель

Якщо ваші сусіди люблять купатися і час від часу заливають вас, натяжні стелі — дуже слушне вирішення проблеми. Завдяки особливій технології, за якою армоване тонке полотно покривається полімерними сумішами, вони можуть утримувати до 100 л води на 1 м2.

Звичайно, під таким навантаженням стеля деформується, але деформація зникає відразу після видалення рідини.

Ще один плюс — екологічна безпека та можливість вибору широкої гами кольорів. Для вимогливих до стелі вони також йдуть з нанесенням власного зображення або малюнка.

На відміну від гіпсокартону дизайн може бути адаптований до інтер’єру, і немає простішого рішення, який колір використовувати, щоб він відповідав кімнаті або меблям.

Привабливість такого рішення є очевидною:

 • Система складається з низки певних профілів різної форми, прикріплених до стіни, щоб закріпити чудові еластичні тканини, які після розтягування покривають задану площу будь-якої форми;
 • Можливість адаптації до будь-якої класичної та сучасної спальні будь-якої форми;
 • Водонепроникність: миється, не утворює конденсату або цвілі, зводить до мінімуму пошкодження, спричинені проникненням води;
 • Знімний та повторно збираний: забезпечує доступ до технічних систем та подальше втручання над стелею;
 • Можуть бути виготовлені на замовлення будь-якої форми: горизонтальної, клиноподібної, півсфери, купола між будь-якими існуючими рамками;
 • Можна встановити споти, вентиляції, зрошувачі, сигналізації та всі технічні пристрої;
 • Підвищує тепловий комфорт: знижує теплові втрати, в цілому натяжний має відмінну теплоізоляційну здатність.
 • Монтаж швидкий, ефективний та чистий, без пошкодження стін, без використання будівельних матеріалів, без фарбування.
 • Відповідає нормам безпеки будівель та навколишнього середовища. Більшість матеріалів для натяжної стелі класифікована як негорючий клас 1;
 • Відмінне співвідношення ціни та якості.

Натяжні стелі для спальні

Під час їхнього вибору в першу чергу слід орієнтуватися на площу кімнати.

 • Наприклад, однорівневі матові стелі добре виглядатимуть у будь-якій спальні.
 • Якщо у вас низькі стелі та маленькі вікна, вони допоможуть візуально розширити простір.
 • У великих приміщеннях найкращим вибором стануть дворівневі глянцеві стелі, які допоможуть розділити простір на зони та зробити кімнату приємнішою.
 • Щодо кольору, то потрібно наголошувати на відтінках інтер’єру, але найкраще вибирати спокійні тони, що позитивно впливають на емоційний стан.

Завдяки натяжній стелі навіть дуже маленьку кімнату можна візуально збільшити, оскільки глянцева плівка відбиває до 85% світла. Поверхня натяжної стелі є ідеально рівною.

Під час багатьох ремонтних робіт нам доводиться мати справу з підвісними стелями, які у багатьох випадках обмежені та спрощені як за формою, так і оздобленням через складність виконання, витрат, термінів виконання та незручностей, з якими доводиться стикатися мешканцям.

Натяжні стелі з ПВХ

Зараз натяжні стелі виготовляються в рулонах різної ширини, понад 250 кольорів, з індивідуальною текстурою та різним оздобленням.

Вони варіюються від атласних до ефекту металік, від лакованих до мікроперфорованих і напівпрозорих, щоб задовольнити найтворчіших, найцікавіших і найвибагливіших архітекторів у реалізації всіх їх найяскравіших і найдивовижніших ідей.

 • У методі встановлення натяжної стелі використовується система профілів по периметру з ПВХ або алюмінію та спеціальний напівжорсткий гарпун по периметру, який утримує лист у напрузі.
 • Аркуш виготовлений з використанням спеціального складу з пам’яттю форми, яка дозволяє на 7% зменшити розміри в порівнянні з приміщеннями, що покриваються, з можливістю створення натяжних стель площею 50 квадратних метрів з одного аркуша.

Елементи систем освітлення або кондиціонування можуть бути встановлені на всіх типах листів та у всіх варіантах обробки, використовуючи прості опорні конструкції, спрямовані вгору.

Повністю миється і водостійка, натяжна стеля в спальні не вимагає догляду, не токсична і може вироблятися з поверхневими ефектами, включаючи ліплення та фарбування.Натяжна стеля із листів пластику

Аркуш ідеально розтягується, через вагу не утворюються западини, і візуально досягається ідеальний результат. Крім того, також можна встановити деякі блокуючі або підвісні елементи, такі як точкові світильники та вентиляційні отвори без необхідності свердлити стіну.

Листи нагріваються генератором повітря, який розширює їх, дозволяючи прикріпити їх до периметру профілю, і після фіксації, коли вони вступають у контакт із природною температурою навколишнього середовища, вони залишаються ідеально розтягнутими.

Кінцевий результат відмінний, без дефектів та ідеально гармонує з декором спальні. Натяжну стелю можна збирати і розбирати як завгодно часто, не змінюючи його властивостей та міцності.

Натяжні стелі з підсвічуванням

Натяжна стеля з підсвічуванням — один із найефектніших варіантів установки такого типу. Насправді завдяки вставці точкових світильників, світлодіодних стрічок, розсіяного світла над листами створюється дуже приємний ефект підсвічування.

Рендеринг є розсіяним і рівномірним світлом по всій стелі. Крім того, граючи з квітами та варіаціями світла, можна створити безліч світлових ефектів. Комбінація із захоплюючою графікою створює дивовижні ефекти оптичної ілюзії.

Акустичний аспект також не слід недооцінювати: це рішення забезпечує більший акустичний комфорт, забезпечуючи значне послаблення шуму та зменшення акустичної реверберації, особливо у дуже великих приміщеннях.
Фото натяжних стель у спальні