Шафа-купе в спальню (150 фото): найкращі новинки дизайну та гарного розміщення шафи в інтерєрі спальної кімнати

Шафа-купе до спальні (фото): огляд моделей 2024 року для спальні з сучасним оформленням + поради, як вибрати та наповнити

У сучасному дизайні будинків або квартир стильний інтер’єр складно уявити без шафи-купе. Облаштувати окрему вбиральню або забезпечити зберігання речей у спальні допоможе організована система. Її можна обговорити заздалегідь з майстернею, де Ви замовляєте меблі.

Як вибрати шафу-купе в спальню

Насамперед варто орієнтуватися на загальний стиль, у якому оформлена кімната, а по-друге на її виміри та скільки місця виділяється. Знадобиться відсік, де зберігатимуться спальні приладдя. Вибір шафи-купе для сім’ї слід обирати з поділом на відділи для жінок та чоловіків. Це важливо для довгих жіночих суконь та спідниць. У спальні однаково доречна установка як малогабаритних лаконічних шаф, так і великих.Краще вибрати глибину більше 45см.Зазвичай її недостатньо, щоб встановити вішалки-штанги. Рекомендуємо зупинитись на стандартному параметрі 60см. Якщо потрібно розмістити відсік, куди «сховаються» прасувальна дошка та кошик для білизни.